Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO - Rejestracja

Rejestrując się na „Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO”. „Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Zakładając konto akceptuję również REGULAMIN FORUM