Dyskusje na temat działalności WTG, organizacji, planów, działań, spotkań, itd.
Odpowiedz

Re: Życzenia

24 lip 2008, 17:08

Sto lat w zdrowiu i pogodzie ducha.

Ewa

Re: Życzenia

24 lip 2008, 18:29

Bardzo serdecznie dziękuje za życzenia. I obiecuję ,że postaram się Wasze życzenia spełnić. Czyli być zdrowy i mieć pogodę ducha i sukcesy genealogiczne, tworzyć nowe projekty, być radosnym na co dzień, mieć werwę, uśmiech na twarzy. Będę otaczał się dobrymi ludźmi, czyli Wami , szukał Jędrusia w XV w. i....czy życia starczy. Oj! Powinno . Przecież mam sto lat żyć.:)) Bardzo Fajnie Was wszystkich znać.
Wojtek

Re: Życzenia

24 lip 2008, 18:33

No i jeszcze koniecznie musisz przynieść cukierki na następne spotkanie !!!

Re: Życzenia

24 lip 2008, 21:26

mac napisał(a):No i jeszcze koniecznie musisz przynieść cukierki na następne spotkanie !!!


Maciej, zapomniałeś o czymś!
Wojtek ma przynieść nie tylko cukierki.
Pozostaje jeszcze ..... "Czar prababki" :D

Re: Życzenia

24 lip 2008, 22:02

Asiek napisał(a):Maciej, zapomniałeś o czymś!
Wojtek ma przynieść nie tylko cukierki.
Pozostaje jeszcze ..... "Czar prababki" :D


No tak, szukałem w internecie, ale prababki nie znalazłem. Za to Polmos Mnichowo produkuje coś takiego
Obrazek

M.

Re: Życzenia

24 lip 2008, 22:13

Wojtku,
najlepsze życzenia zdrowia, radości i sukcesów
przesyłają Teresa i Andrzej

Re: Życzenia

25 lip 2008, 06:29

Krzysztofowi - dużo zdrowia i 100 lat!

Re: Życzenia

25 lip 2008, 07:00

Krzysiu,
najlepsze życzenia z okazji imienin, kolejnych odkryć, uśmiechu i zdrowia :)

Asia

Re: Życzenia

25 lip 2008, 07:01

mac napisał(a):No tak, szukałem w internecie, ale prababki nie znalazłem. Za to Polmos Mnichowo produkuje coś takiego
Obrazek

M.


Nie wiedziałam, że w Mnichowie jest Polmos :D :D :D

Re: Życzenia

25 lip 2008, 08:19

Krzysztofowi najlepsze życzenia , dużo zdrowia i sukcesów historyczno-genealogicznych .
Wojtek

Re: Życzenia

25 lip 2008, 10:57

Dla pewności napiszę w liczbie mnogiej.

Krzysztofom wszystkiego najlepszego,spełnienia wszystkich planów i 200 lat,dla każdego po sto.

Re: Życzenia

25 lip 2008, 13:54

No to podziekowal w imieniu wlasnym. Kochani jestescie niesamowici. Oczywiscie ciesze sie ze moze uda mnie sie chocby liznac Czar Wojtusia. To bylby procentowy szlagier roku.
Dziekuje bardzo

Re: Życzenia

25 lip 2008, 15:28

Krzysztofom - wszystkiego, co najlepsze! :D
Jerzy

Re: Życzenia

25 lip 2008, 17:27

Spóźnione, lecz szczere, życzenia ZDROWIA dla Wojtka!
Krzysztofom życzę mile spędzonego dzisiejszego dnia!

Re: Życzenia

25 lip 2008, 20:08

Choć spóźnione, wszystkiego najlepszego w dniu Twoich Wojtku urodzin, życzenia zdrowia, radości i sukcesów.
andreas

Re: Życzenia

25 lip 2008, 20:11

Krzysztofom wszystkiego dobrego z okazji imienin
andreas

Re: Życzenia

26 lip 2008, 19:07

Anie, Hanie, Anulki, Aneczki, Andzie mają dziś imieniny - przesyłam imieninowe serdeczności i życzenia zdrowia, radości i wielu prawdziwych przyjaciół.

Re: Życzenia

30 lip 2008, 09:53

Najlepsze życzenia urodzinowe , wiele , wiele zdrówka i przyjaciół kupę. To dla nasze Basi kochanej w dniu jej Święta:)
Wojtek

Re: Życzenia

30 lip 2008, 17:10

Basiu!
Przyjmij najlepsze życzenia urodzinowe. Radości i satysfakcji z nowych odkryć genealogicznych, szczęścia w życiu rodzinnym.
Jerzy

Re: Życzenia

30 lip 2008, 19:55

Kochanej naszej Basi - wiele uśmiechu i tej promienności, która jest Jej nieodłącznym elementem :)

Asia

Re: Życzenia

30 lip 2008, 21:22

Basiu, ja również dołączam się do życzeń. Wielu, wielu odkryć genealogicznych, a na codzień uśmiechu i radości.
Maciej

Re: Życzenia

13 wrz 2008, 10:06

Kochanej Teresie z okazji urodzin wiele serdeczności oraz życzenia zdrowia, zdrowia, zdrowia!!!
Sto lat, sto lat, niech żyje nam...

Re: Życzenia

13 wrz 2008, 21:17

I wciąż takiego ciepłego uśmiechu jak na zdjęciu :)
Wszystkiego najlepszego!

Asia

Re: Życzenia

13 wrz 2008, 23:13

Hallo Kochani,
dziekuje wszystkim za mile zyczenia, za te na forum i za te wszystkie ktore otrzymalam innymi drogami.
Pozdrawiam serdecznie, Teresa

Re: Życzenia

14 wrz 2008, 02:14

Teresko wszelkiego dobra.

Re: Życzenia

14 wrz 2008, 06:55

Tereso!
Długiego, pięknego życia w dobrym zdrowiu i wszelkiej pomyślności!

Re: Życzenia

14 wrz 2008, 14:13

Tereso, wszystkiego najlepszego i kolejnych sukcesów genealogicznych.

Re: Życzenia

14 wrz 2008, 17:35

Tereso,
rowniez ode mnie najlepsze zyczenia zdrowia i duzo szczescia

serdecznie pozdrawiam
Ewa

Re: Życzenia

15 wrz 2008, 22:33

Hallo,
jeszcze raz bardzo dziekuje za zyczenia .......i mam nadzieje ze w pazdzierniku sie spotkamy.
Pozdrawiam serdecznie, Teresa

Re: Życzenia

28 paź 2008, 21:20

Dziś II-ga Rocznica powołania WTG Gniazdo.

Naszemu drogiemu dwulatkowi składam najserdeczniejsze życzenia - choć sto lat to stanowczo zbyt mało!!!

Re: Życzenia

28 paź 2008, 21:58

Przyłaczam się do Życzeń, i Życze pomysłodawcom ( Rodzicom tego projektu) dalszych sukceców oraz nowych pomysłów.

Re: Życzenia

29 paź 2008, 19:38

Proszę przyjąć także moje życzenia. Nie jestem wprawdzie członkiem WTG Gniazdo ale jestem Wielkopolaninem z pochodzenia; tam przeżyłem swoje pierwsze kilkanaście lat, przez całe swoje życie zawsze czułem jakąś więź z tym regionem. ...
Tam też mieszkają prawie wszyscy moi krewni.
Dzięki pomocy członków WTG rozwiązałem - chociaż jeszcze nie tak do końca - dosyć ważną dla mnie zagadkę.
Wszystkiego najlepszego członkom i sympatykom WTG GNIazdo !

Re: Życzenia

26 lis 2008, 00:04

Wszystkim Kasiom, a szczególnie naszej casey serdecznie życzenia imieninowe (przepraszam, że spóźnione, ale liczyłem, że zdążę przed północą ;) )

Re: Życzenia

26 lis 2008, 00:49

Kasi, ekspertowi od Mazurów Wieleńskich, wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z tego, czym się zajmuje.
Jerzy

Re: Życzenia

26 lis 2008, 06:09

Dziękuje bardzo za życzenia imieninow, choć mocno przed czasem - w moim przypadku, (bo świętuję dopiero 13 lutego). Jednak, zawsze miło otrzymać życzenia imienowe - świadzca o tym że ktoś o nas pamięta.
Jeszcz raz bardzo, bardzo dziękuj
Kasia

Re: Życzenia

26 lis 2008, 11:06

casey napisał(a):Dziękuje bardzo za życzenia imieninow, choć mocno przed czasem - w moim przypadku, (bo świętuję dopiero 13 lutego).


No to się pospieszyłem... Albo spóźniłem (relatywizm).

Re: Życzenia

29 lis 2008, 17:44

Andrzejom - z okazji ich święta - dużo pozytywnej energii i cierpliwości w poszukiwaniach, pomysłowości i bajecznej fortuny a przede wszystkim dużo zdrowia i wielu lat z genealogią

Serdeczności - Alicja

Re: Życzenia

30 lis 2008, 11:23

Andrzej - posiada naturę odważną, szczerą, niezwykle wnikliwą. Umie nie tylko inicjować przedsięwzięcia, ale również sprawnie je przeprowadzać. Jest uzdolnionym kierownikiem, chętnie radzi innym. Założone przez niego ognisko rodzinne może uchodzić za wzór do naśladowania.

Andrzeju - samych radości i sukcesów oraz dużo zdrowia! :D

Re: Życzenia

30 lis 2008, 12:55

Masz rację !
Nic dodać - nic ująć.

Re: Życzenia

30 lis 2008, 14:52

Wszystkim Andrzejom wszelkiej pomyślności, zdrowia i jak najwięcej rozwiązanych genealogicznych zagadek!

Re: Życzenia

30 lis 2008, 17:20

Andrzejowie!
Wszystkiego najlepszego , dużo zdrówka i szczęścia niech dotrze do Braunschweigu , Langelsheim i Starej Górki.
Wojtek
Ostatnio edytowano 30 lis 2008, 21:51 przez wojciech, łącznie edytowano 1 raz

Re: Życzenia

30 lis 2008, 19:21

Andrzejowi i Andreasowi życzę zdrowia! Mam nadzieję, że z lanego przez Was wosku da się zobaczyć wielkie "drzewo" przodków!?
Marzena

Re: Życzenia

30 lis 2008, 21:01

Serdecznie dziękuje za pamięć i ciepłe życzenia z okazji imienin.
Jest to miłe uczucie odwiadując się, że ktoś myśli o mnie.
Pozdrowienia andreas

Re: Życzenia

30 lis 2008, 22:21

Andrzejom
- życzenia wszelkiej pomyślności w poszukiwaniach genealogicznych oraz w życiu rodzinnym.
Jerzy

Re: Życzenia

30 lis 2008, 22:30

Andrzejowi i Andreasowi,
przesylamy serdecznie zyczenia imieninowe, szczegolnie wielkich sukcesow w dokopywaniu sie do korzeni
Teresa z Andrzejem
PS. Wojtku "Braunschweig" dziekuje za pamiec i mile zyczenia :D

Re: Życzenia

30 lis 2008, 23:08

Andrzejowi i Andreasowi - członkom WTG, Andrzejowi z Braunschweigu, który jest jak "nasz" oraz 15 innym zarejestrowanym na forum Andrzejom - wszystkiego najlepszego w dniu ich imienin.

Re: Życzenia

01 gru 2008, 00:25

Wszystkim Wam bardzo serdecznie dziękuję za życzenia, tym bardziej miłe, że składane z półrocznym prawie wyprzedzeniem. Przywykłem już do tego, że w dniu "andrzejkowym" składane mi są życzenia a więc te wszystkie, które otrzymałem od Was traktuję jak najbardziej serio.
Moim patronem jest św. Andrzej Bobola (16 maja), polski święty. Rodzina uważa, że niektóre jego cechy pasują do mnie "jak ulał", być może, jednak nie chciałbym skończyć tak jak on. A w ogóle to tak sobie niekiedy myślę, że dobrze zrobili rodzice dając mi za patrona Polaka. Przynajmniej mogę się do niego pomodlić po polsku - zawsze mnie zrozumie.

Re: Życzenia

01 gru 2008, 01:49

Jako wytlumaczenie to moge powiedziec, ze jeszcze niedziela. A wiec Andrzejowie wzniesmy kufle :lol: :lol:

Re: Życzenia

04 gru 2008, 07:23

Naszym drogim Basiom wszystkiego najlepszego, dużo słońca w życiu i wiele zdrówka. :)
Wojtek

Re: Życzenia

04 gru 2008, 08:28

Tak jak Wojtek, życzę naszym Basiom wszystkiego najlepszego! :)
Odpowiedz