Dyskusje na temat działalności WTG, organizacji, planów, działań, spotkań, itd.
Odpowiedz

Forum - gratulacje

14 paź 2015, 07:45

Stało się to, czego od dawna się spodziewałem. Dotychczas prowadziłem w rankingu liczby napisanych postów. Gonił mnie zaciekle od dłuższego czasu Łukasz Bielecki, który od paru miesięcy deptał mi po piętach, albo raczej "po postach". Na finiszu jednak, jak to zwykle bywa nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji i w ostatnim momencie wyprzedził go Jerzy Drzymała wygrywając konkurencję. Jurku - gratuluję! Jurek napisał 2125 postów, co stanowi 2,23 % wszystkich postów, przy ich ogólnej liczbie 95.104. Tuż za nim plasuję się ja - ale nie ukrywam, z tendencją spadkową, z 2122 postami, za mną natomiast Łukasz i - jedyna w zestawieniu kobieta - Bożena Kuliberda (2118). Całej trójce dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie, to w dużej mierze dzięki Wam nasze forum żyje i prężnie się rozwija. Jurkowi należą się szczególne podziękowania, zresztą jak i pozostałym naszym tłumaczom, za wiedzę, którą się dzielą i czas spędzony - nie ukrywajmy - często na tłumaczeniu aktów, które większość z nas mogłaby przetłumaczyć samodzielnie przy użyciu dostępnych na stronie słowników i naszych publikacji książkowych. I tym większy szacunek należy się naszym tłumaczom, za ich wytrwałość i cierpliwość.

Bożeno, Łukaszu i Jurku - trzymajcie dalej takie tempo pisania postów. Gratuluję i pozdrawiam

Re: Forum - gratulacje

14 paź 2015, 08:06

:D przyłączam się do gratulacji i dziękuję za pomoc! :) pozdrawiam,Joanna

Re: Forum - gratulacje

14 paź 2015, 08:18

Witam.
Serdecznie wszystkim gratuluję i dziękuję, że istnieje takie forum. Wspaniałe i niepowtarzalne.
Nawet nie orientowałam się, że prowadzicie takie statystyki, co jest również wspaniałe.
Tłumacze na tym forum, są ludźmi niezmiernie pracowitymi, wyrozumiałymi i niezbędnymi, przy dzisiejszym zainteresowaniu genealogią.
Dziękuję wszystkim, za to, że jesteście.

Re: Forum - gratulacje

14 paź 2015, 09:47

Może poprawię sobie tym postem statystykę :lol: , ale nie o to mi chodzi. Chcę dołączyć do gratulacji od Maćka i podziękowań od Joanny i Eli. Wasza aktywność, godziny spędzone przy komputerze są nie do przecenienia. Więc gromko wołam: BRAWO!!! :!:

Re: Forum - gratulacje

14 paź 2015, 12:17

witam wszystkich...

i serdecznie Dziękuje.

Re: Forum - gratulacje

14 paź 2015, 12:46

Witam serdecznie :wink:
Ja też bardzo serdecznie przyłączam się do gratulacji. Jednocześnie chciałam podziękować wszystkim tłumaczom. Wspaniałe jest też to, że oprócz tłumaczenia zdarzało mi się otrzymać wskazówki, które mnie naprowadzały na prawidłowy trop w poszukiwaniach
Jeszcze raz serdeczne dzięki :wink:

----------------------------------
pozdrawiam Barbara

Re: Forum - gratulacje

14 paź 2015, 14:21

Witam
Ja również przyłączam się do podziękowań.
DZIĘKUJĘ przede wszystkim,że takie Forum powstało i mogę być jego częścią-dziękuję Twórcom WTG GNIAZDO :)
DZIĘKUJĘ indeksującym i tłumaczom. Bo bez ich pomocy,czasu poświęconego nie ruszyła bym do przodu.
Ale Dziękuję również Wam Forumowiczom,wielu z Was mi pomagało i pomaga bezinteresownie.
Dziękuję.Pozdrawiam .Beata

Re: Forum - gratulacje

14 paź 2015, 14:37

Oj, żeby nie było Maćkowi smutno, Tobie też gratulujemy!


Jak dobrze, że można tu być ;-)

Re: Forum - gratulacje

14 paź 2015, 17:41

Gratuluje!

Re: Forum - gratulacje

14 paź 2015, 22:38

Gratuluję i dziękuję!!!!

Re: Forum - gratulacje

22 paź 2015, 21:03

Dołączam się do gratulacji i bardzo dziękuje Wszystkim za tak ogromny wkład pracy.
W szczególności zaś
Jerzemu Drzymale i Bartoszowi Małeckiemu, dzięki którym dokumenty, które posiadałam stały się ważnymi informacjami ,a nie tylko zbiorem literek:)

Re: Forum - gratulacje

25 paź 2015, 00:07

Dziękuję za pochwały i gratulacje. Zarówno te zwerbalizowane, jak i te, które nie zostały wyrażone słowa, lecz są w sercach.
Będą one dla mnie asumptem do dalszej wytężonej pracy i ... nabijania licznika postów.
Ku chwale Forum i WTG Gniazdo!
Gloria victis!
Ale tak naprawdę pokonanych nie ma. Każdy z nas, kto swoimi postami przyczynia się do wzbogacania naszej wiedzy, świadomości i niesienia kaganka genealogii pod strzechy, jest zwycięzcą!


Pozdrawiam
Jurek
Odpowiedz