Dyskusje na temat działalności WTG, organizacji, planów, działań, spotkań, itd.
Odpowiedz

Małgosia w Polsce

01 maja 2007, 09:01

Witam!
Nasza najmłodsza członkini Małgosia z Kanady :) będzie w maju( 18-20) w Polsce w związku z promocja nowej książki. Dobrze by było abysmy sie spotkali. Nie wiem tylko gdzie bysmy sie mogli z Nią spotkac. Albo zaprosimy ja do siebie ( Poznań , Gniezno) , albo wyślemy delegacje do W-wy. Poradzcie co zrobić?
Pozdrawiam
Wojtek

01 maja 2007, 10:04

Wojtku,

zrób tak jak rozmawialiśmy w Zaniemyślu - skontaktuj się z Małgosią i zaproś ją do Poznania lub Gniezna, jeśli będzie miała czas. Jeśli nie, to tak jak piszesz, ktoś (albo parę osób) od nas może jechać jako reprezentant do Warszawy.

Jednak tutaj musimy się dopasować do Małgosi.

Pozdrawiam

Maciej

03 maja 2007, 03:21

Witajcie!
Jest mi szalenie milo, ze chcecie sie ze mna spotkac! Jak napisalam Wojtkowi, bede w Warszawie od 12 do 20 maja. Drugi weekend jest caly pod znakiem Targow Ksiazki, 18 maja jest spotkanie promocyjne w Palacu Staszica. Dwudziestego o 17tej odlatuje do domu. Jeszcze nie wiem, jakie PIW ma plany dla mnie na ten pierwszy weekend.
Ale nie martwcie sie, jezeli nie uda sie tym razem! Obiecuje, ze na pewno przyjade na Wielkopolske, bo jeszcze mam tam duuuuuuzo do szukania. Przyjade pewnie z Tata.
PaPa
MN

03 maja 2007, 07:11

Małgosiu,

W takim razie zapraszamy do Wielkopolski przy następnej okazji, jak będziesz w Polsce. Daj tylko znać odpowiednio wcześniej, żebyśmy zdążyli wszystko zorganizować (piec prosiaka, zakupić sztuczne ognie - to wszystko zostawiam Wojtkowi!) ;-)

Pozdrawiam

Maciej
Odpowiedz