Dyskusje na temat działalności WTG, organizacji, planów, działań, spotkań, itd.
Odpowiedz

Bardzo zaluje!

08 maja 2007, 18:03

Ze nie wiedzialam i nie moglam byc na wycieczce sladami mojej praprababci! Ogladalam zdjecia, zatesknilam za Wielkopolska, zal mi sie zruinowanowanego Ostrowieczka zrobilo. Dziekuje za wizyte na cmentarzu. Nie mam slabosci do kapeluszy, jak Marianna Jasiecka, za to lubie kolorowe czapki :wink: Marianna

08 maja 2007, 21:11

Witam!
Marianno, najwieksze podziekowania należa sie Basi za zorganizowanie spotkania i spowodowanie ,że prawie wszyscy przeczytaliśmy książke o Mariannie.Ale z tego co mi wiadomo również palce w całej tej wspaniałej historii "maczały" Asia i Janka.
A tak nawiasem to ciekawi mnie skąd dowiedziałas sie o nas i o tej wycieczce.
POzdrawiam
Wojtek

09 maja 2007, 10:45

Hallo Marianno,
zjawilas sie niespodziewanie na naszym forum, kiedy jeszcze wszyscy jestesmy pod wrazeniem pieknej wycieczki sladami Marianny i Michala. Twoja praprababcia pokazala nam piekno Wielkopolski i czastke jej historii a takze dzieje swojej rodziny. Pozostawila jednak pewien niedosyt wiedzy o tym jak dalej ulozyly sie Jej losy.
A moze ktos z rodziny przejal tradycje prowadzenia pamietnika i sa jakies plany publikacji ?
Niezaleznie od tego napisz nam Marianno kilka slow o sobie, bo rodzina Marianny i Michala to teraz toche juz nasza rodzina.
Pozdrawiam serdecznie - Teresa
Odpowiedz