Dyskusje na temat działalności WTG, organizacji, planów, działań, spotkań, itd.
Odpowiedz

Re: Nowi członkowie

01 lip 2008, 22:55

Dziękuję za przyjęcie mnie do Waszego grona. Przekonany jestem, że spotkam tu wspaniałych ludzi.
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie.
Andrzej Siwiński

Re: Nowi członkowie

01 lip 2008, 23:06

Witamy Cię, Andrzeju i życzymy, żebyś się czuł u nas jak w domu

Pozdrawiam
Maciej

Re: Nowi członkowie

02 lip 2008, 05:03

Witam w naszym gronie .
Kasia

Re: Nowi członkowie

02 lip 2008, 07:39

Pragnę powitać serdecznie nowego członka WTG Gniazdo. Paweł Hałuszczak mieszka w Poznaniu , a przodków poszukuje na ziemi Wolsztyńskiej. Chce mocno włączyć sie w działalność naszego Towarzystwa służąc radą i pomocą innym. Życzę Tobie Pawle zadowolenia i wzbogacenia swoich doświadczeń genealogicznych.
Pozdrawiam
Wojtek

Re: Nowi członkowie

02 lip 2008, 10:07

Pawle, serdecznie witamy! :D

Re: Nowi członkowie

02 lip 2008, 17:07

Witam wszystkich nowych członków wśród nas
Kasia

Re: Nowi członkowie

02 lip 2008, 18:16

Witam Cię Pawle. Ja też jestem nowy.
Pozdrawiam
Andrzej Siwiński

Re: Nowi członkowie

02 lip 2008, 22:14

Choć sama nie jestem członkiem WTG, to jednak witam nowe twarze, szczególnie, że obie są mi znajome ;)

Re: Nowi członkowie

03 lip 2008, 06:58

kufferka napisał(a):Choć sama nie jestem członkiem WTG


Zawsze można to zmienić :)

Asia

Re: Nowi członkowie

10 lip 2008, 20:06

Masz Asiu rację. Sam sie dziwie ,że Magda jeszcze nie jest z nami:)

Prośba do wszystkich członków , którzy nie przysłali swego zdjęcia i nie dlatego nie maja legitymacji .Proszę o przesłanie takowego na adres : wutege@gmail.com
Pozdrawiam
Wojtek

Re: Nowi członkowie

11 lip 2008, 16:41

Oj, czarujecie i kusicie... ;)
Bardzo chętnie, myślę o tym, tylko na razie nie mielibyście ze mnie żadnego pożytku.

Re: Nowi członkowie

11 lip 2008, 18:08

Ale dostałabyś ładną legitymację i wizytówki...
No, może jednak?

Re: Nowi członkowie

11 lip 2008, 18:21

Tak, tak Magdo!
Nie daj się prosić :lol:
Liczymy na pozytywną decyzję.

Re: Nowi członkowie

11 lip 2008, 20:34

WTG nie jest organizacją/stowarzyszeniem/etc. w którym KAŻDY MUSI coś robić, czyli innymi słowy być pożytecznym by móc być członkiem. Wystraczy, że interesuje się genealogią, ma chęć pomocy, chce od czasu do czasu pogadać w miłym gronie i to wszystko :)
Tu nie ma tak, że nie udzielasz się (w sensie: nie indeksujesz czegoś, nie robisz zdjęć, nie chodzisz regularnie na spotkania) i w związku z tym nie możesz (czytaj: nie masz prawa) należeć do WTG. Masz chęć i wolę przynależeć, a my czekamy i witamy z otwartymi ramionami każdego, wierz mi, bez względu na to czy będzie się udzielał mniej, więcej czy wcale.

Asia

Ps. A propos: skończyły mi się wizytówki. Co z tym fantem zrobić? :)

Re: Nowi członkowie

11 lip 2008, 20:46

Oszczędniej rozdawać :D Po poznańsku.
Dodrukujemy.
Wojtek

Re: Nowi członkowie

11 lip 2008, 20:49

:lol:
Zapamiętam sobie :)
Dawno się tak nie usmiałam :)

A.

Re: Nowi członkowie

11 lip 2008, 20:53

Jak to dobrze czasami zadać szefowi pytanie>:)

Re: Nowi członkowie

11 lip 2008, 21:58

Do Magdy.
Oj Magdo, Magdo, nie daj się prosić, choć jesteś gwiazda,
Bierz swój "kufferek" i ruszaj do Gniazda
Andrzej

Re: Nowi członkowie

11 lip 2008, 22:15

Andrzeju nie wiedziałem o Twoich zdolnościach :D Zaraz , zaraz , ale Ty chodziłeś do SP 38 ( Tak jak ja i Magda). To wszystko wyjaśnia. :D
Wojtek

Re: Nowi członkowie

11 lip 2008, 22:33

:oops: :oops: :oops:
Kochani jesteście i bardzo skuteczni 8)
Wojtek już wie, że się zdecydowałam, jeszcze drobne formalności i dołączę do WTG :)
No bo jak się nie zdecydować przy takiej agitacji i próbach przekupstwa (mac)?
Nie mówiąc już o wierszyku kierowanym pod adresem mojej skromnej osoby - Andrzeju dzięki!

Ale wizytówki będą?

Re: Nowi członkowie

12 lip 2008, 08:22

Hallo Magdo,
chociaz juz dawno bylas z nami, to jednak bardzo milo ze zadeklarowalas sie oficjalnie.
Okazuje sie ze wielka jest moc tych malych karteczek :D
Magdo, witamy serdecznie - Teresa

Re: Nowi członkowie

12 lip 2008, 10:43

Teraz oficjalnie i z wielka przyjemnością witam Magdalenę Koffnyt wśród członków naszego Towarzystwa. Zabrzmiało bardzo oficjalnie. Zwłaszcza Magdalenę:), więc teraz mniej oficjalnie. Magdy przedstawiać chyba nikomu nie muszę. Znamy ją wszyscy z Genpolu i z naszego forum. No i zdradzę pewną tajemnicę. Po czasie zgadaliśmy sie z Magdą, że jest ona córka mojego kolegi z podstawówki.!!!! Świat jest mały.
Magdo! Obyś wniosła wiele dalszych impulsów ( oczywiście pozytywnych) w działalność WTG, a sama doznała wiele satysfakcji i zadowolenia z bycia członkinią tegoż WTG:)
Pozdrawiam serdecznie
Wojtek

Re: Nowi członkowie

15 lip 2008, 16:53

Wszystkim serdecznie dziękuję za miłe słowa i powitanie w gronie członków WTG.
Chociaż od dawna byłam z Wami, teraz dopiero w pełni poczułam się częścią tej sympatycznej społeczności.
Mam nadzieję, że jednak na coś się przydam :wink:

Re: Nowi członkowie

15 lip 2008, 18:15

Magdo,
wspaniala dezyzja Poznanianki, nie bedziesz zalowala..WTG to rodzina , wyjatkowo sympatyczna

serdecznie witam
Ewa

Re: Nowi członkowie

16 lip 2008, 11:59

W Dniu Genealoga otrzymałam składkę od Romana :wink: , podejrzewam, że nie dostarczył deklaracji, gdyż nie było Wojtkowego powitania. Witam więc Romanie w imieniu starszych stażem w WTG.

Re: Nowi członkowie

16 lip 2008, 12:09

Z tego co wiem Roman deklarację dostarczył, jest na liście członków jednak bez nazwiska, zgodnie z życzeniem.

Re: Nowi członkowie WTG

04 wrz 2008, 09:33

Mam przyjemność powitać Tamarę Tomaszewicz, która przysłała deklaracje członkowską. Tamara mieszka w Gdańsku ma jednak wielu przodków z terenów Wielkopolski- Opalenica, Grodzisk Wlkp., Snowidowo. Tamara zna język angielski i rosyjski , jak również oferuje pomoc w poszukiwaniach na Pomorzu. Życzę Tobie, Tamaro wiele satysfakcji z działalności w WTG Gniazdo:)

Re: Nowi członkowie WTG

04 wrz 2008, 13:13

Witaj Tamaro i czuj się z nami dobrze :D

Re: Nowi członkowie WTG

05 wrz 2008, 18:52

Niedawno to ja byłam witana, a teraz ja witam Cię Tamaro w naszym gronie :)

Re: Nowi członkowie WTG

17 wrz 2008, 13:56

Witam!
Powiększa się nam Towarzystwo.
Witam serdecznie Małgosię Proszyk , której deklaracje znalazłem w dzisiejszej poczcie. Małgosia mieszka w Poznaniu i ma przodków na terenie północnej Wielkopolski( Czarnków, Rogoźno, Skoki) oraz na Wybrzeżu i w Stolicy. Na stronach WTG znana jako malgośka_klewen.
Życzę Tobie Małgosiu wiele satysfakcji z działalności w Naszym Towarzystwie.
Pozdrawiam
Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

17 wrz 2008, 14:49

Witaj Gosiu :D

Re: Nowi członkowie WTG

18 wrz 2008, 12:39

Witam.
Trochę jestem do tyłu ale witam Małgosię,Romana,Tamarę i Magdę jako nowych członków.Napewno kogoś pominęłam .Życzę
wszystkim "pominiętym członkom " miłej współpracy z WTG.
Ewa

Re: Nowi członkowie WTG

19 wrz 2008, 12:45

Dziękuję wszystkim za powitanie mnie w waszym gronie!!!!! Szkoda ,że mieszkam tak daleko. Mam jednak nadzieję, że poznam Was też osobiście. Chętnie służę pomocą tym, których korzenie mogą sięgać Pomorza. Pozdrawiam!!!!

Re: Nowi członkowie WTG

19 wrz 2008, 12:49

Tamaro może uda Ci się przyjechać na nasze Spotkanie Rocznicowe :D

Re: Nowi członkowie WTG

19 wrz 2008, 13:13

Witam ! Dopiero dzis zjawiłam sie w domu po roznych kilku dniowych wakacjach.
Bardzo dziekuje za przyjecie mojej skromnej osoby w poczet członków Towarzystwa. Jest mi ogromnie miło. Brałam już udział w Dniu Genealoga i bedę obecna na spotkaniu październikowym.
Serdecznuie pozdrawiam z Poznania
Małgorzata Proszyk z domu Klewenhagen

Re: Nowi członkowie WTG

19 wrz 2008, 13:22

Cieszymy się Małgosiu, że jesteś z nami :D

Re: Nowi członkowie WTG

20 wrz 2008, 08:00

Witam serdecznie wśród członków WTG : Ludwika Łysaka, który wraz z żoną Marią Łysak i córką Elżbietą Łysak przysłali deklaracje członkowskie do naszego Towarzystwa. Państwo Łysakowie mieszkają we Wrocławiu , a przodków maja z Wielkopolski.
Ludwik zapowiedział przybycie na najbliższe spotkanie ( w Puszczykowie), tak więc będziemy mieli okazje osobiście się poznać. :)
Na forum występuje pod nickiem Ludwik.
Życzę Państwu wielu osiągnięć i satysfakcji z przynależności do WTG Gniazdo.
Wojciech Jędraszewski

Re: Nowi członkowie WTG

20 wrz 2008, 20:52

Kochani ! Witam wszystkich bardzo serdecznie ! Cieszymy się z przyjęcia do WTG. Całe życie (pół wieku) mieszkałem we Wrocławiu. Jednak rok temu los rzucił nas do Wielkopolski, w której zakochaliśmy się tak bardzo, że nie mamy zamiaru wracać. Oboje z żoną mamy przodków w Wielkopolsce (najwięcej w Środzie Wielkopolskiej i koło Kalisza). Bardzo spodobała nam się panująca u Was atmosfera. Myślę, że będzie nam dobrze razem. Jestem na rencie a żona na emeryturze więc mamy trochę wolnego czasu. Gdyby ktoś prosił o pomoc (np. zrobić zdjęcie na cmentarzu lub zdobyć jakąś informację w archiwum którejś z okolicznych parafii - na pewno nie odmówimy). Mieszkamy w Kaliszkowicach Ołobockich w gminie Mikstat. Często bywamy w Kaliszu i w Ostrowie Wielkopolskim. Oczywiście w Środzie Wlkp. również. Jeśli nic mi nie przeszkodzi to będę w Niedzielę w Puszczykowie (będzie okazja poznać się osobiście) Wszystkich bardzo gorąco pozdrawiamy Ludwik z Rodziną

Re: Nowi członkowie WTG

21 wrz 2008, 14:30

Basiu bardzo chciałabym przyjechać. Mam taką pracę, że mogę nie dać rady ale....? Muszę sprawdzić w kalendarzu co wypada mi w październiku w tym czasie. Czy gdzieś tam można przenocować?
Pozdrawiam Was wszystkich z Gdańska.

Re: Nowi członkowie WTG

10 lis 2008, 22:58

Witam serdecznie w naszym gronie dwóch nowych członków Mariana Przybylskiegoi Heliodora Rucińskiego, którzy przekazali deklaracje członkowskie w czasie naszego spotkania rocznicowego w Gnieźnie. Obaj Panowie mieszkają w Strzelnie i są działaczami Towarzystwa Przyjaciół Strzelna. Myślę że ich działalność w WTG- Gniazdo przyczyni się do ropropagowania w większym stopniu ziemi kujawskiej i genealogii tych okolic.
Życzę Wam, Panowie wiele satysfakcji z bycia członkami naszego Towarzystwa.
Wojtek Jędraszewski

Re: Nowi członkowie WTG

11 lis 2008, 12:24

Dzień Dobry Aniu!
Jesteśmy zaszczyceni ,że członkiem naszym została Ania Stachowska, która deklarację dała w sobotę 8 listopada . Ani przedstawiać chyba nie muszę, tym bardziej po jej ciekawej prelekcji na naszym spotkaniu rocznicowym jest wszystkim znana. Aniu miej dużo satysfakcji i spełniaj swoje plany genealogiczne razem z członkami WTG Gniazdo.

Wojtek Jędraszewski

Re: Nowi członkowie WTG

11 lis 2008, 21:02

Serdecznie witam nowych członków naszego towarzystwa :)

Re: Nowi członkowie WTG

11 lis 2008, 21:34

Cieszymy się, mogąc widzieć Was w naszym gronie :D
Czujcie się tu dobrze!

Re: Nowi członkowie WTG

12 lis 2008, 17:56

Kochani! Bardzo dziękuję za tak serdeczne i ciepłe przyjęcie. Już od dawna staram się czynnie uczestniczyć w życiu genealogicznym Wielkopolan :) i ogromnie się cieszę że teraz już oficjalnie do Was dołączyłam :D Pozdrawiam!

Re: Nowi członkowie WTG

13 lis 2008, 13:43

Hej,

również witam wszystkich nowych członków.
Dzisiaj uporządkowałem trochę uprawnienia do forum i wszyscy członkowie WTG powinni mieć dostęp do forum Zarezerwowanego. Jeśli ktoś nie ma - niech pisze, będziemy sprawdzać.

Maciej

Re: Nowi członkowie WTG

14 lis 2008, 12:05

Zmeiniłem nieco ustawienia grup na forum. Proszę wszystkich członków WTG o sprawdzenie czy maja dostęp do forum zarezerwowanego. Pozdrawiam
M.

Re: Nowi członkowie WTG

14 lis 2008, 12:59

Jest OK, tylko ten zielony trochę razi ;)

Re: Nowi członkowie WTG

18 lis 2008, 19:42

Witam wśród nas Alicję Musiał której deklaracja dotarła dziś do mnie. Znamy ją z naszego forum od nickiem alamoon. Alicja mieszka w Poznaniu, a przodków poszukuje w Pobiedziskach i Kostrzynie. Alicjo życzę realizacji poszukiwań genealogicznych i wiele zadowolenia z bycia członkiem WTG.
Pozdrawiam
Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

18 lis 2008, 19:47

Witaj Alicjo wśród nas i czuj się tu dobrze :D

Re: Nowi członkowie WTG

18 lis 2008, 19:49

Dziekuję za powitanie.
Postaram się włączyć i pomagać a także czasami rozweselać moją niewiedzą.
Myślę,że też mi pomożecie.
Pomożecie ?
Odpowiedz