Dyskusje na temat działalności WTG, organizacji, planów, działań, spotkań, itd.
Odpowiedz

Re: Nowi członkowie WTG

06 sty 2011, 01:52

Witam Bogdanie, milo Cie bedzie widziec na "zielono" :D

Re: Nowi członkowie WTG

06 sty 2011, 12:22

Dziekuję serdecznie za ciepłe słowa.
Rzeczywiście, w kilku spotkaniach miałem przyjemność uczestniczyć, a że wychodziłem z nich zadowolony,
i w wielu sprawach dotyczących genealogii mądrzejszy ( co nie znaczy że wiem już wszystko), poznałem
wiele osób tak samo jak ja zbzikowanych na tle genealigii i historii, postanowiłem zasilić swoją skromną osobą
szeregi WTG.
Jeśli zostaną postawione przede mną jakieś zadania, postaram się im sprostać.

Dziękuję również za przesłane życzenia i gratulacje, otrzymane na prywatną elektroniczną skrzynkę pocztową.

Re: Nowi członkowie WTG

23 cze 2011, 16:00

Witam w naszym Towarzystwie szczególnie serdecznie Lilianę Molendę . Lila uczestniczy na naszym forum od października 2007 roku i znamy ja pod nickiem Młynarka. Jej wszechstronną wiedzą - języki obce (niemiecki, rosyjski, angielski i łacina), genealogię i historię zdążyło już poznać wielu z nas dzięki jej nader pomocnym postom na forum. Mieliśmy również możliwość widzieć się z Lilą osobiście na naszych spotkaniach wyjazdowych w których uczestniczyła przyjeżdżając z Gdańska.
Od 18 czerwca Lila jest członkiem WTG Gniazdo.
Życzę Tobie wiele satysfakcji z bycia członkiem Towarzystwa i liczymy że wniesiesz wiele nowych elementów i pomysłów w działalność naszej braci genealogicznej. :)

Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

23 cze 2011, 20:45

O Lila. Jak miło :)
pozdrawiam

Re: Nowi członkowie WTG

24 cze 2011, 00:13

Witamy Cię Lilu. Przy okazji dziękujemy za Twoje tłumaczenia. Miałem i ja zaszczyt skorzystać z twojej uprzejmości w tej materii.

Re: Nowi członkowie WTG

24 cze 2011, 14:49

Dziękuję Wam ślicznie za dobre słowo. Wśród Was od dawna czuję się jak w domu.
Mam nadzieję, że i Towarzystwo będzie miało ze mnie jakiś pożytek. :wink:

Re: Nowi członkowie WTG

24 cze 2011, 15:31

Młynarka napisał(a): Wśród Was od dawna czuję się jak w domu.


no to w końcu dokonałaś formalności meldunkowych :D

Cieszę się bardzo i pozdrawiam

Re: Nowi członkowie WTG

17 gru 2011, 16:37

Dawno nie pisałem w tym dziale i oto:
Witam serdecznie wśród nas Magdalenę Mrugalską-Banaszak. Magda z zawodu jest historykiem sztuki i kieruje Muzeum Historii Miasta Poznania !!!
Swoich przodków poszukuje na Mazowszu, w Wielkopolsce i na Pałukach. Deklaruje nam możliwość korzystania z wiedzy i zasobów Muzeum Historii Miasta Poznania.
Życzę Tobie wiele sukcesów i zadowolenia z członkostwa w WTG Gniazdo. :)

Re: Nowi członkowie WTG

17 gru 2011, 17:48

Pani Magda jest znaną i cenioną w Poznaniu osobą, autorką ostatnio wydanej książki o Wildzie i wielu innych.
Bardzo się cieszę!
Super!

Re: Nowi członkowie WTG

17 gru 2011, 19:08

Witamy w naszym gronie i cieszymy się na współpracę :D

Re: Nowi członkowie WTG

18 gru 2011, 09:46

Bardzo się cieszę, że Magda zasiliła nasze "gniazdowe" szeregi.
Magdo witaj! ( nareszcie :D )



pozdrawiam:)

Re: Nowi członkowie WTG

18 gru 2011, 23:03

Deklaracja pomocy ze strony p. Magdaleny w sprawach nam, genealogom a i Wielkopolanom, bliskim została już przeze mnie przed dwoma laty potwierdzona. Kiedy pisałem do naszego rocznika artykuł o poznańskich fotografach XIX wiecznych, właśnie p. Magdalena udostępniła mi skany winiet zakładów fotograficznych. W tym miejscu raz jeszcze dziękuję i życzę miłego i korzystnego dla wszystkich wśród nas pobywania.

Re: Nowi członkowie WTG

22 gru 2011, 19:43

Wiam Magdaleno i dziękuję za autograf na stonach " Wildy..."
Edward Zając.

Re: Nowi członkowie WTG

29 gru 2011, 20:40

Witam!
Wreszcie dołączyłam do Towarzystwa i bardzo się cieszę. Dziękuję za ciepłe przyjęce. Właśnie odbyłam przyspieszony kurs (pod kierownictwem mojego starszego syna) poruszania się po forum i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.
Pozdawiam serdecznie :D
Magda Mrugalska

Re: Nowi członkowie WTG

17 sty 2012, 20:06

Witam wśród nas Halinę Echaust. Halina od dawna współpracuje z WTG - jest Prezesem U3W w Sierakowie. Ostatnio na Spotkaniu Rocznicowym sprezentowała nam ponad 4 metrowej długości drzewo genealogiczne.

Halina mieszka w Sierakowie, a przodków poszukuje w Wielkopolsce.

Witam Ciebie bardzo serdecznie w naszym gronie i liczę na Twoja energie i świetne pomysły. :)

Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

18 sty 2012, 21:18

Witam Cię Halinko w naszych szeregach. :D
Mam nadzieję, że dobrze będziesz się tu czuła.
Imponuje mi Twoje doświadczenie i niespożyta energia. Do szybkiego zobaczenie - może przyjedziesz na spotkanie opłatkowe?

Re: Nowi członkowie WTG

19 sty 2012, 14:28

Przodkowie Echaust w Nekli: Jan i Julianna z domu Magnuszewicz
z nich ksiądz Julian
Michał

Re: Nowi członkowie WTG

22 sty 2012, 08:42

Dołączyła do nas Magdalena Betlej.Wczoraj dotarła z Niemiec jej deklaracja. Bardzo serdecznie witam Ciebie wśród członków WTG. Magdy chyba nie trzeba przedstawiać (znamy ją z forum jako magandbet), niemniej kilka słów napiszę. Magda mieszka obecnie w Niemczech i jest tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego i polskiego. Swoich przodków poszukuje na terenie Wielkopolski (Śrem, Głuszyna, Gałęzewo, Pyzdry).

Magdo! Życzę Tobie wiele satysfakcji z członkostwa w WTG.

Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

22 sty 2012, 10:09

Wspaniała wiadomość Magdo, cieszę się. :D Witaj wśród nas!

Re: Nowi członkowie WTG

22 sty 2012, 10:52

Witam Kuzynkę (odnalezioną dzięki Forum notabene) :)

Re: Nowi członkowie WTG

22 sty 2012, 22:45

Witam Wszystkich !

Ciesze się bardzo, że dołączyłam do Waszego grona. Zawdzięczam WTG bardzo wiele – zostałam wprowadzona w arkana genealogii, odnalazłam Kuzyna :) i poznałam wiele ciekawych osób.
Z pewnością nie będę brać często udziału w spotkaniach WTG, ale będę starać się wspierać Was online.
Wojtku, Lilko i Łukaszu - dziękuję za miłe powitanie!

Re: Nowi członkowie WTG

12 mar 2012, 18:23

Nową członkinią naszego Towarzystwa została Elżbieta Echaust. Elżbieta poszukuje przodków w Wielkopolsce i na Pomorzu.
Witam Ciebie Elu bardzo serdecznie i życzę wiele satysfakcji z członkostwa Gniazda. :)

Wojtek

p.s. Przypominam, że aby otrzymać legitymację WTG należy wpłacić 10 zł wpisowego i przesłać na adres @ swoje zdjęcie.

Re: Nowi członkowie WTG

12 mar 2012, 22:10

Witamy, witamy. Czy zbieżność nazwisk z Halinką jest przypadkowa? :D

Re: Nowi członkowie WTG

13 mar 2012, 07:00

I znowu mam przyjemność powitać nowa członkinię w naszym Towarzystwie Bożenę Kaczmarską z Poznania. Bożenę (Elżbietę) mieliśmy okazję poznać na spotkaniu opłatkowym w styczniu.
Przy okazji składam najlepsze życzenia imieninowe (wszak dziś Bożeny). :)

Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

13 mar 2012, 11:01

Coś nam się ruch ostatnio zrobił w tym temacie.
Jedni przychodzą, inni odchodzą ..., tak to widocznie być musi :)

Re: Nowi członkowie WTG

29 gru 2012, 10:29

Miło mi poinformować, że z dniem 12 grudnia na posiedzeniu Zarządu został przyjęty do naszego Towarzystwa Olgierd Sibila z Wolsztyna.
Olgierd swoich przodków poszukuje na zachodzie Wielkopolski i zamierza włączyć się w indeksacje zarówno dla Projektu Poznań , jak i Basi.

Witam serdecznie i życzę wiele zadowolenia z pracy w WTG.

Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

29 gru 2012, 18:49

Witam kolejną osobę pod koniec 2012 roku!

Re: Nowi członkowie WTG

29 gru 2012, 19:13

Dziękuję za zaufanie Zarządu :D
Przyznam się że jestem szczęśliwy i to najpiękniejsza wiadomość w Nowy Rok :D
Mam nadzieję że uda mi się wnieś choć skromną cząstkę swojej wiedzy i pracy w ogromny dorobek Wielkopolskiego Towarzystwa Genealogicznego jego członków jak i sympatyków oraz forumowiczów .
Przez długie długie lata prowadziłem poszukiwania genealogiczne sam , od blisko trzech jestem na forum i teraz przyszedł czas członkostwa w WTG "Gniazdo".
Dziękuję wszystkim za dobre słowa :D

Re: Nowi członkowie WTG

29 gru 2012, 19:19

Olku!!!
Przyjmij moje gratulacje!
Ja w Ciebie wierzę,poradzisz sobie w Tym sympatycznym gronie!
Krzysztof.

Re: Nowi członkowie WTG

29 gru 2012, 21:42

Olku jak miło Cię powitać w naszym gronie :)
Teraz liczymy na częste spotkania.

Re: Nowi członkowie WTG

16 sty 2013, 15:42

Witam w gronie członków naszego Towarzystwa Olgę Tylińską z Poznania. Olga, znana na forum jako Olga T. kilkakrotnie uczestniczyła w naszych spotkaniach prezentując potem bardzo ciekawe zdjęcia.
Olga oferuje nam pomoc w indeksacji, jak również przy "tworzeniu " rocznika (jest z zawodu dziennikarka). :)

Życzę Tobie wiele satysfakcji z członkostwa w WTG :)

Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

16 sty 2013, 15:59

Witam Olga :D Jak dobrze że jesteś :D
Ja zakończyłem 2012 , a Ty kuzynko otwarłaś 2013 rok. :wink:
Bardzo się cieszę :D

Re: Nowi członkowie WTG

16 sty 2013, 17:23

Olga,witam serdeczne wśród nas.
Jestem "fanką" Twoich zdjęć.

Re: Nowi członkowie WTG

16 sty 2013, 18:36

Ja też cieszę się, że dołączyłaś do nas. Życzymy zadowolenia i samych sukcesów. :D

Re: Nowi członkowie WTG

16 sty 2013, 18:45

Witam serdecznie!

Re: Nowi członkowie WTG

16 sty 2013, 19:43

Witam
Bardzo się cieszę, że przyjęliście mnie do swojego grona. Mam nadzieję, że moje skromne umiejętności przydadzą się.
Dziękuję za ciepłe przyjęcie.

Re: Nowi członkowie WTG

16 sty 2013, 20:44

Witaj Olgo!Cieszę się,że zdecydowałaś się na dołączenie do formalnego grona genealogicznych pasjonatów.

Re: Nowi członkowie WTG

16 sty 2013, 21:55

Jak miło :) Wszystkiego najlepszego i wielu sukcesów na nowej drodze z WTG :)

Re: Nowi członkowie WTG

14 mar 2013, 19:05

Mam przyjemność powitać wśród członków WTG Macieja Witaszka z Poznania. Maciej jest z zawodu architektem, a przodków poszukuje w Wielkopolsce ( Ceradz, Szamotuły, Śmigiel, Grodzisk Wlkp., Pątnów, Wieluń).
Oferuje udział w indeksacjach, tłumaczeniach z angielskiego i niemieckiego, historią architektury i urbanistyki miast.
Życzę spełnienia swoich zamiarów i osiągnięć genealogicznych.

Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

14 mar 2013, 19:19

Witamy i życzymy sukcesów i satysfakcji z przynależności do naszego grona :D

Re: Nowi członkowie WTG

07 kwi 2013, 10:35

Witam i dziękuję za przyjęcie! Pozdrawiam serdecznie!

Re: Nowi członkowie WTG

08 kwi 2013, 14:13

Witaj Macieju w naszym Gniazdku :D

Re: Nowi członkowie WTG

07 wrz 2013, 18:57

Postanowiłem zaagitować do wstępowania do WTG .
Jako członek WTG zachęcam do wkroczenia w szeregi Wielkopolskiego Towarzystwa Genealogicznego "Gniazdo" . Wydaje mi się że grono potencjalnych członków wśród forumowiczów jest olbrzymie . Tylko rzadko kto się nad tym zastanawia .
Jeżeli to pasja to dlaczego jeszcze nie jestem ? Sam zadałem sobie kiedyś to pytanie .
A może to Twoja pasja ?Dlaczego nie jesteś ? A może już czas ?
Oczywiście każdy z nas podejmuje taką decyzję sam i nie raz potrzebuje jakiegoś impulsu.
Członkostwo nie boli , ale jak szlachectwo zobowiązuje . Zobowiązuje do uczestniczenia czy to w działaniach dla WTG czy na forum - to prawda . Ale oczywiście w miarę własnych możliwości i czasu - to oczywista prawda .
Członkowie WTG to nie historycy czy archiwiści z zawodu , ale ludzie o przeróżnych zawodach i w różnym wieku , którzy fascynują się genealogią .
I jest tutaj miejsce dla każdego dla kogo genealogi to pasja !
A członkostwo ma też i ten plus że pozwala w pełni uczestniczyć i korzystać we wszystkich poczynaniach "Gniazda" .
Przemyśl to bowiem "Gniazdo" to miejsce i dla Ciebie .

Re: Nowi członkowie WTG

21 lis 2013, 22:42

Witam serdecznie w gronie członków Wielkopolskiego Towarzystwa Genealogicznego Renatę Butlewską nauczycielkę z Poznania.
Renata poszukuje przodków w Środzie Wlkp., Kościanie, Śremie i Targowej Górce.
Oferuje włączenie się w organizację spotkań w miejscowościach Wielkopolski.

Życzę Renacie spełnienia zamierzeń i wiele satysfakcji z członkowstwa w WTG.

Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

24 lis 2013, 14:34

Zatem witaj Renato w naszych szeregach :D :D :D

Sława

Re: Nowi członkowie WTG

20 gru 2013, 18:01

Chciałbym szczególnie serdecznie powitac nowego członka. Jest nim Mirosław Możdżeń z Sielca k/Janikowa na Kujawach.
Mirek jest rolnikiem i zajmuje się również organizacją rekonstrukcji historycznych. Może kiedyś nas na jakąś zaprosi :)

Życzę Tobie Mirku spełnienia swoich zamierzeń genealogicznych.

Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

22 lut 2014, 20:18

W dniu dzisiejszym Towarzystwo nasze "wzbogaciło" się o nową członkinię. Jest nią Leokadia Kaczmarek, oczywiście z Poznania.
Leokadia wystepuje na naszym forum pod nickiem leokadiaka, a z zawodu jest socjologiem.
Bardzo serdecznie witam Leokadię wśród nas i życzę wiele satysfakcji z członkowstwa w WTG.

Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

23 lut 2014, 00:34

Witamy Cię, Leokadio,
życzymy wspaniałych, głęboko sięgających odkryć genealogicznych i miłych kontaktów wśród członków WTG.

Re: Nowi członkowie WTG

10 mar 2014, 19:21

Witam nowego członka Marka Szymańskiego z Kielc.
Marek zarejestrował się na naszym forum prawie rok temu pod nickiem gejtawy.
Poszukuje przodków w Jarocinie i okolicach.

Życzę Markowi zrealizowania zamierzeń genealogicznych.

Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

03 paź 2014, 20:02

Od dnia 23.09.2014 r nową członkinią naszego Towarzystwa jest Maria Chełmińska
Witam Ciebie Mario wśród nas i życzę owocnych poszukiwań i realizacji planów. Maria poszukuje przodków w Wielkopolsce i na Kujawach.

Wojtek
Odpowiedz