Dyskusje na temat działalności WTG, organizacji, planów, działań, spotkań, itd.
Odpowiedz

Re: Nowi członkowie WTG

18 lis 2008, 20:51

A ja witam Ciocię :)

Re: Nowi członkowie WTG

18 lis 2008, 22:13

Alicjo
Cieszę się, że znalazłaś się w naszym gronie, w sensie formalnym, bo na spotkaniach i na forum jesteś przecież obecna już dawno.
Razem będziemy zgłębiać tajniki przeszłości Pobiedzisk i ziem okolicznych.

Re: Nowi członkowie WTG

26 lis 2008, 18:01

Dzisiaj ze szczególną radością i satysfakcja witam Zygmunta Wąsińskiego . Zygmunt znany u nas i na Genpolu jako waszyg jest skoligacony ze mną poprzez swoja żonę.Co prawda jest to któraś tam "woda po kisielu", ale też się liczy. :D To pierwszy powód satysfakcji, a drugi to ten że Zygmunt jest niejako jubileuszowym bo 50 członkiem naszego Towarzystwa.
Zygmunt mieszka w Gródku ( niedaleko Wrocławia), przodków ma między innymi w Wielkopolsce. Wiem że Zygmunt jest zapalonym turysta i wędruje po górach i nie tylko.
Zygmuncie czuj się z nami dobrze i miej dużo satysfakcji z bycia członkiem WTG Gniazdo.
Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

26 lis 2008, 18:42

Dziękuję za notkę wprowadzającą. Witam wszystkich.
Wojtku - małe sprostowanie. Mieszkam w Grodkowie. Reszta się zgadza. A włóczę się po górach bo 3/4 moich przodków to górale spod Żywca - mam to więc we krwi.

Re: Nowi członkowie WTG

26 lis 2008, 20:54

Witam Cię Zygmuncie, szczególnie jako tego jubileuszowego członka :) Nie tak dawno mieliśmy okazję zamienić kilka słów osobiście, a teraz mam nadzieję, że będzie więcej takich sposobności.

Re: Nowi członkowie WTG

27 lis 2008, 17:00

Serdecznie witam nowego członka Zygmunta i serdecznie pozdrawiam Ewa

Re: Nowi członkowie WTG

27 lis 2008, 19:12

Serdecznie witam nastepnego pasjonata genealogii wielkopolskiej. Czuj sie jak w domu.

Re: Nowi członkowie WTG

11 sty 2009, 17:44

Witam nową członkinie naszego Towarzystwa Izabelę Kamyszek Iza już od jakiegoś czasu przychodzi na nasze spotkanie i aktywnie w nich uczestniczy. Mieszka w Poznaniu. Życzę Ci Izo wiele satysfakcji i rezultatów genealogicznych.
Pozdrawiam
Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

11 sty 2009, 17:48

Witam serdecznie, Izo. Mam nadzieję, że dobrze czujesz się wśród nas. :D

Re: Nowi członkowie WTG

11 sty 2009, 17:55

No nareszcie :) Cieszę się, że dołączyłaś do naszego grona.

Re: Nowi członkowie WTG

12 sty 2009, 10:28

Witam serdecznie wszystkich członków WTG. Dziękuje za miłe przyjęcie do Waszego Grona, zarówno wtedy gdy należałam jedynie do sympatyków, jak i teraz, po wstąpieniu do Towarzystwa.
Basiu, na decyzję o dołączeniu do Was wpłynęła fantastyczna atmosfera jaka panowała na spotkaniach WTG, w których uczestniczyłam
w charakterze sympatyka.
Wojtku, mam nadzieje, że Twoje sympatyczne życzenia będą spełniały się systematycznie a uzyskanymi rezultatami będę mogła podzielić się
z Wami.

Pozdrawiam
Izabela Kamyszek

Re: Nowi członkowie WTG

17 sty 2009, 10:13

Witam!
Nowym członkiem naszego Towarzystwa został Edward Zając. Edward mieszka w Warszawie , a przodków ma z pod poznańskich Krzyżownik, Leszna i Rawicza.
Witam serdecznie Edwarda i życzę mu wiele zadowolenia i satysfakcji z bytności członkiem naszego Towarzystwa. Liczymy tez Edwardzie że włączysz się w nasze prace wzbogacając je swoja wiedzą.
Pozdrawiam
Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

17 sty 2009, 10:42

Hallo Edwardzie,
witam Cie serdecznie w naszym gronie,
zycze milej wspolpracy i wielu sukcesow.
Z pozdrowieniami, Teresa

Re: Nowi członkowie WTG

17 sty 2009, 11:37

Witam wszystkich w Towarzystwie, dziękuje za miłe słowa Wojtka i Teresy. Teresę traktuję jako matkę opiekunkę.

Re: Nowi członkowie WTG

17 sty 2009, 11:39

Witaj Edwardzie w naszym gościnnym Gnieździe!

Re: Nowi członkowie WTG

09 lut 2009, 18:07

Witam!
Pragnęłabym zostać członkiem WTG. Usiłowałam pobrać deklarację ze strony, niestety, u mnie nie otwiera się.Co zrobic?
Pozdrowienia

Re: Nowi członkowie WTG

09 lut 2009, 18:31

Bożenko, czy masz zainstalowany program Acrobat Rider?

Re: Nowi członkowie WTG

09 lut 2009, 20:05

Nie mam , bo niedawno usiłowałam zainstalować z darmowych i mi nie działało. Nie znam może właściwego linku.

Re: Nowi członkowie WTG

09 lut 2009, 20:28

Spróbuj tu:
http://www.softmania.pl/program-285-ado ... odrGUy1Q#m

Re: Nowi członkowie WTG

09 lut 2009, 20:38

Dołączyłem stosowną informację na temat programu do otwierania deklaracji członkowskiej na stronie. Mam nadzieję, że w przyszłości uprości to kolejnym osobom przystąpienie do WTG :)

Re: Nowi członkowie WTG

09 lut 2009, 20:56

Pięknie, pobrałam ten program, ale otwiera się licencja, a ja się tego zawsze boję. Czy mam ją zaakceptować ? Ile razy czytam te licencje czuje się jak pirat pobierający coś nielegalnie-mimo, że są to darmowe programy, co mi mówi, że chyba dozwolone. Ja mam trochę bzika na punkcie przestrzegania prawa.

Re: Nowi członkowie WTG

09 lut 2009, 20:57

Spokojnie możesz pobrać.

Re: Nowi członkowie WTG

09 lut 2009, 21:03

Dziękuję Basiu. Pobrałam, zaakceptowałam."Niech się dzieje wola nieba". Mam deklarację.Jak mnie przyjmiecie będę z Wami.
Pozdrowienia

Re: Nowi członkowie WTG

09 lut 2009, 23:19

Przyjmiemy z wielka radoscia :)

Slawa

Re: Nowi członkowie WTG

25 lut 2009, 09:59

Witam serdecznie Grzegorza Jaworowicza nowego członka naszego Towarzystwa. Grzegorz mieszka w Koźminie Wlkp.- a to przecież miejsce naszego najbliższego spotkania. :) Przodków poszukuje w Koźminie, Żerkowie i Krobi. Na naszym forum można go spotkać pod nickiem thorin.
Grzegorzu, życzę Tobie wiele satysfakcji i zadowolenia z bycia członkiem WTG.
I do spotkania 21 marca. :)
Wojtek Jędraszewski

Re: Nowi członkowie WTG

25 lut 2009, 16:00

Dziekuję Wojtku za mile powitanie. Naprawdę jest mi bardzo miło, że mogę należeć do tak zacnego grona genealogów.

Pozdrawiam wszystkich
Grzegorz Jaworowicz

Re: Nowi członkowie WTG

25 lut 2009, 16:22

Witaj Grzegorzu w "Gnieździe" i czuj się z nami dobrze :D

Re: Nowi członkowie WTG

25 lut 2009, 18:23

Witaj w naszych skromnych progach. Niedługo widzimy się w Koźminie! :)

Piotrek

Re: Nowi członkowie WTG

25 lut 2009, 20:07

Witam!
Serdecznie witam Bożenę Kuliberdę, która z dniem 18 lutego została członkiem naszego Towarzystwa. Bożena jest znana na naszym forum jako Genowefa i mieszka w Pabianicach. Przodków poszukuje w Poznaniu, Kostrzynie i Obornikach. Bożena już od dłuższego czasu pomaga w projekcie Księża Wielkopolscy.
Bożena zadomów się w naszym Gnieździe i miej w nim wielu przyjaciół.
Pozdrawiam
Wojtek Jędraszewski

Re: Nowi członkowie WTG

25 lut 2009, 20:21

Dziękuję za przyjęcie do Waszego grona. Już od początku czuję się tutaj wspaniale i doznaję wiele serdeczności. Mimo tego, że nie znam jeszcze nikogo osobiście to i tak czuję się jak w rodzinie. Jak tylko zrobi się trochę lepsza pogoda na przyjazd to pojawię się u Was, bo bardzo chcę Was poznać. Chociaż jestem daleko możecie na mnie liczyć we wszelkich "przedsięwzięciach" możliwych do zrealizowania "na odległość".
Pozdrowienia dla wszystkich.

Re: Nowi członkowie WTG

25 lut 2009, 20:54

Witaj Bożenko, cieszymy się, że dołączyłaś do nas. Mam nadzieję, że zadomowisz się u nas :D

Re: Nowi członkowie WTG

26 lut 2009, 00:00

Witaj!
Dobrze,że wreszcie przystałaś do nas. Przecież od dawna już jesteś aktywna na forum a i bieżesz udział w projektach WTG. Pamiętasz, że razem tropimy Hoppów?

Re: Nowi członkowie WTG

26 lut 2009, 00:59

Oczywiście , Andrzeju, że pamiętam. Nawet dzisiaj rozmawiałam z moim bratem o slajdach, które przed laty robił w Poznaniu będąc tam z Tatą i pokazałam mu zdjęcie, które mi przysłałeś, bo wspomniał o hejnale na Rynku.
Trochę do przodu posunęłam się z Hoppe, bo wiem wreszcie kim byli rodzice mojej prababki Apolonii.
pozdrowienia

Re: Nowi członkowie WTG

26 lut 2009, 13:37

W ramach pomocy informacja dla Genowefy i "siwego" :
- w województwie pomorskim jest:
Hope - 28 ( wyników wyszukiwania)
Hoppe - 157 ;
Może już tu szperaliście, ale piszę, bo jest to nazwisko w miarę popularne na Kaszubach.

A dla wszystkich do obejrzenia i posłuchania:
http://www.youtube.com/watch?v=kzEe0fo1wyc&playnext=7&playnext_from=QL

Re: Nowi członkowie WTG

26 lut 2009, 14:22

Dziękuję Bogusławie. Ja wszystkich Hoppów gdziekolwiek znajdę mam wynotowanych, ale nie wiem, którzy są z mojej rodziny i w tym problem. Dopiero to "rozgryzam". Tych o których piszesz też mam. Niemniej dziękuję za podpowiedź.
Pozdrawiam

Re: Nowi członkowie WTG

26 lut 2009, 14:30

Bogusławie, również dziękuję. Właśnie ci Hoppowie, z Pomorza, mnie interesują.

Re: Nowi członkowie WTG

22 mar 2009, 21:54

Na spotkaniu w Koźminie dołączył do nas Jakub Wojtczak z Kalisza. Pewnie większość z Was już zna Kubę zarówno z naszego forum jak i z Forgenu. Witamy w naszym gronie!!!

Re: Nowi członkowie WTG

22 mar 2009, 22:12

Że tak powiem...w końcu tutaj jestem! :D
Dzięki! :)

Re: Nowi członkowie WTG

22 mar 2009, 22:21

Witaj Kubo!
I proszę o Twoje zdjęcie, bo choć zapewne wczoraj się spotkaliśmy, to nie potrafię dopasować twarzy do profilu na forum :wink:

Re: Nowi członkowie WTG

22 mar 2009, 22:31

Wstawione :)
Niewyraźne i niezbyt ciekawe, ale jest :D

Re: Nowi członkowie WTG

22 mar 2009, 22:38

O, dzień dobry :)

Re: Nowi członkowie WTG

22 mar 2009, 23:38

Witaj, Kubo!

Re: Nowi członkowie WTG

23 mar 2009, 08:27

Kuba_Wojtczak napisał(a):Wstawione :)
Niewyraźne i niezbyt ciekawe, ale jest :D

Młodzież kokietuje? :wink:
Serdecznie witam Kubo w naszym gronie. Życzę Ci wielu wspaniałych przygód genealogicznych. :D

Re: Nowi członkowie WTG

23 mar 2009, 14:14

Szkoda, że nie wiedzieliśmy w sobotę, byśmy zgotowali "przyjęcie" :wink:

Re: Nowi członkowie WTG

23 mar 2009, 19:03

Marzeno, wszystko da się nadrobić! :D
Dziękuję za ciepłe przyjęcie!! :)

Re: Nowi członkowie WTG

26 mar 2009, 08:51

Witaj Kuba!
Bardzo sie cieszę ,że z nami chcesz współdziałać i my ,że rejon Wielkopolski który reprezentujesz zyska silnego przedstawiciela w naszym Towarzystwie.
Pozdrawiam
Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

26 mar 2009, 08:58

Witam!
Dołączył do nas Mariusz Formanowicz ze środy Wlkp. Mariusz od dłuższego czasu uczestniczy aktywnie na naszym forum . Myślę że Mariusz ,który posiada duża wiedzę genealogiczną , wpłynie swoją pracą na podniesienie poziomu naszej wiedzy, jak również sam będzie miał dużo satysfakcji z bycia naszym członkiem.
Witam więc Ciebie bardzo serdecznie i życzę wiele pomyślności na niwie genealogicznej.
Wojtek

Re: Nowi członkowie WTG

26 mar 2009, 16:39

Cieszę się Mariuszu, że dołączyłeś do nas, życzę Ci wielu radości i satysfakcji z nowych odkryć :D

Re: Nowi członkowie WTG

26 mar 2009, 16:55

Witaj Mariuszu! Mam nadzieję, że przynależność do Gniazda da Tobie wiele satysfakcji i pomoże w zgłębianiu rodzinnych tajemnic.

Re: Nowi członkowie WTG

26 mar 2009, 19:47

Serdecznie dziękuję za miłe przyjęcie. Cieszę się, że w tak sympatyczny sposób włączyliście mnie do swojego grona wielkopolskich genealogów. Jestem pewien, że współpraca z Wami pogłębi moją wiedzę i utrwali zainteresowanie genealogią.

Pozdrawiam, Mariusz Formanowicz
Odpowiedz