Dyskusje na temat działalności WTG, organizacji, planów, działań, spotkań, itd.
Odpowiedz

Rocznik 2018

08 sty 2018, 22:41

Moi Drodzy,

czas leci nieubłaganie i już mamy styczeń. Chciałabym przypomnieć, że nieustająco zbieramy teksty do nowego Rocznika 2018.
Zachęcamy wszystkich do pisania, dzielenia się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem. Bo bez piszących nie będzie Rocznika!
Wyjaśniam też, że na łamach Rocznika nie publikują tylko członkowie (o co jestem często pytana), ale sympatycy, a także osoby nie związane z naszym "Gniazdem".
Bardzo prosimy o nadsyłanie tekstów do końca lutego. W przypadkach szczególnych jesteśmy skłonne nieco wydłużyć termin :)

W kwestiach technicznych - polecam przeczytać uwagi dla autorów:
http://www.wtg-gniazdo.org/forum/viewto ... f=1&t=4736

Re: Rocznik 2018

30 cze 2018, 15:34

Koniecznie chcialabym pogratulowac wszystkim autorom artykulow do Rocznika 2018,
jakze mi milo znalezc sie w tak doborowym gronie :!: Super lektura na weekend :!:
Gratuluje i dziekuje takze Wszystkim zaangazowanym w redagowanie Rocznika WTG.
Bylam zupelnym laikiem w przygotowywaniu artykulu do rocznika,
dlatego dziekuje bardzo Joannie Lubierskiej za pomoc a takze za to,
ze w tegorocznym roczniku znalazl sie instruktaz/wskazowki dla autorow,
jest to wielka pomoc na przyszlosc dla takich jak ja......debiutantow :)

Pragne takze poinformowac, ze moja ciocia Urszula rocznik 1932, o ktorej Ojcu i Jego
pracodawcy jest moj artykul, przyjela dzisiaj odemnie egzemplarz rocznika ze wzruszeniem
w oczach i glosie.
Dziekuje za przyjecie mojego artykulu do tak wspanialej publikacji, znalazlam sie
wsrod wspanialego grona genealogow i moge stwierdzic, ze jestem szczesliwa :D

Re: Rocznik 2018

30 cze 2018, 22:22

Haniu!
Jakże mi miło czytać takie dobre słowa :)
Dziękuję!
Towarzystwo publikacyjne jak zwykle znakomite, to prawda, a tematyka różnorodna, jak zawsze.
To wszystko zasługa Wasza - czyli Autorów!
Nie chcę aby zabrzmiało to patetycznie ale bez Was nie byłoby Rocznika i nas przy okazji też :) (w sensie Komitetu Redakcyjnego :))

Przyjemniej lektury!

PS A my zbieramy już nowe teksty, serio! :D
Odpowiedz