Dyskusje na temat działalności WTG, organizacji, planów, działań, spotkań, itd.
Odpowiedz

Podziękowanie

02 lip 2007, 21:29

Chcę złożyć podziękowanie Dobrosławie "guciorek" za okazaną pomoc w poszukiwaniach danych na temat swoich przodków pochodzących z Ceradza Kościelnego i Jankowic.Marek B.

oficjalnie

04 lip 2007, 20:09

Marku,
po co tak oficjalnie?
Mam nadzieje, ze po Twojej osobistej wizycie w AP drzewko sie rozwinelo o wczesniejszych przodkow.

Pozdrawiam i do zobaczenia jesienia

Slawa

04 lip 2007, 20:32

Nasz "guciorek" jest bardzo skromny. Tak skromny jak sympatyczny. A miałem okazje przekonać sie o tym osobiście. :)
Wojtek

04 lip 2007, 21:23

Witaj Wojtku.Wiem ,że Dobrosława jest bardzo skromna.Wiem ,że pisząc te słowa dla Niej ,to i tak tymi słowami nie można tego wszystkiego wyrazić co dla mnie zrobiła , mam tutaj na myśli poświęcony w mojej sprawie czas przy "zakurzonych" księgach.Dzięki jej pomocy jest prawie 200 lat "do przodu".Jeszcze raz dziękuję.Warto poznać taką osobę.Szkoda,że zawartość "teczek" i moje " zaślepienie" w tych tych dokumentach nie doprowadziło do tego aby był czas na rozmowę.Dlatego przesłałem to podziękowanie.

Piorka

04 lip 2007, 21:34

:wink:

Podziekowanie

18 paź 2007, 23:27

Witam -

Chce tutaj podziekowac bardzo Jance Krol za sporzadzenie spisu osob pochowanych na Cmentarzu przy ulicy Samotnej w Poznaniu, oraz jej pomoc.
Takze bardzo, bardzo dziekuje Basi Jura z Paryza, ktora pomogla mi niezmiernie, przesylajac caly ten spis do mnie w kilkunastu e-mailach /jako zalaczniki/poniewaz forma /typ file/ w jakiej jest ten spis zamieszczony w Gniezdzie jest dla mnie absolutnie nie do przegladania, mimo wielu, roznych prob i dzialan.

Pozdrowienia
Ania

Re: Podziękowanie

29 gru 2009, 01:11

Witam - poniewaz rok sie konczy chcialabym jeszcze zdazyc w tym starym roku podziekowac serdecznie kilku nieslychanie milym i uczynnym osobom z WTG Gniazdo, ktore bezinteresownie pomogly mi w zakresie mojej rodzinnej genealogii i nie tylko.
Dziekuje bardzo Dance Wojciegowskiej, Neli, Mariuszowi Furmanowiczowi oraz Krzysztofowi Nadobnikowi. Jestescie naprawde wspaniali !
Jeszcze napisze moze, ze drogi zyciowe przodkow Mariusza Furmanowicza i moich przodkow krzyzowaly sie ponad 150 lat temu i ktoz by przypuszczal, ze tyle pokolen pozniej potomkowie obu rodzin zawra mila znajomosc na Forum Gniazda.
Dziekuje serdecznie i pozdrawiam, Hania.

Re: Podziękowanie

18 sie 2010, 00:08

Droga Nelu dziekuje bardzo za pomoc :!: :)

Re: Podziękowanie

12 maja 2013, 20:39

Chciałabym serdecznie podziękować Jolancie Fontowicz, która skrupulatnie i systematycznie zamieszcza na naszym forum informacje z prasy wielkopolskiej przełomu wieków XIX i XX.

Jolu Twoje zaangażowanie i mrówcza praca wiele wnoszą w naszą działalność. Ja osobiście wiele razy skorzystałam z Twojej pomocy za co jestem Ci niezmiernie wdzięczna :D
Odpowiedz