Dyskusje na temat działalności WTG, organizacji, planów, działań, spotkań, itd.
Odpowiedz

Spotkanie Opłatkowe 2020

28 gru 2019, 01:29

Witam,
w imieniu Zarządu WTG "Gniazdo" mam zaszczyt zaprosić PT Członków Towarzystwa (choć nieczłonkowie będą równie serdecznie witani) na Spotkanie Opłatkowe 2020.
Czas i miejsce spotkania:
11 stycznia (sobota) 2020, godz. 11.00, Muzeum Archeologiczne w Poznaniu - Pałac Górków, ul. Wodna 27.
Spotkanie będzie spontaniczne, a więc nie zakłada się żadnego programu. Będzie to czas miłych (mam nadzieję :? ) rozmów, trochę o rzeczach ważnych, trochę o rzeczach mniej ważnych a trochę o zupełnie nieważnych. Zobaczymy, która z opcji przeważy.
Kawę i herbatę stawia WTG, ale "słodkie" to "czyn społeczny". Apeluję do miłych pań, które potrafią coś fajnego i smacznego upiec: nie pozwólcie nam spędzić całego spotkania przy samej kawie.
Do zobaczenia

Re: Spotkanie Opłatkowe 2020

28 gru 2019, 04:11

Zapomniałem dodać, że, prócz kawy, herbaty, słodkości i jakichś tam pogwarek, OPŁATEK i ŻYCZENIA też będą :D

Re: Spotkanie Opłatkowe 2020

07 sty 2020, 17:08

Uprzejmie przypominam o naszym Spotkaniu Opłatkowym.
Szczegóły powyżej.

Re: Spotkanie Opłatkowe 2020

08 sty 2020, 20:38

Przykro mi bardzo, ale tym razem nie mogę... Pozdrawiam wszystkich uczestników spotkania i życzę pomyślności w Nowym Roku! :D

Re: Spotkanie Opłatkowe 2020

14 sty 2020, 20:46

No to żałuj Basiu, że ciebie niebyło, bo my żałujemy.
Były opłatki i życzenia, był i szampan i znowuż życzenia :)
Były rozmowy i pogaduchy w parach, trójkach i innych wielokątach. Było nader symatycznie i swojsko. Tak swojsko, że zapomnieliśmy ustalic do końca terminarza spotkań na ten rok.
Jedno wydaje sie być pewne - lutowe spotkanie w Muzeum Bambrów w Poznaniu.

Relacj fotograficzna na naszej stronie fb.

WOjtek
Odpowiedz