Dyskusje na temat działalności WTG, organizacji, planów, działań, spotkań, itd.
Odpowiedz

Materiały do okładki Rocznika 2020

22 lip 2020, 11:43

Hej,

brakuje mi materiałów do tegorocznej okładki. W ostatnich latach wykorzystywałem zdjęcia z serwisów internetowych, a w tym chciałbym sięgnąć po coś z rodzinnych archiwów.

Prośba zatem do wszystkich chętnych o przesłanie do mnie zdjęć z rodzinnych archiwów (w jak najlepszej jakości/rozdzielczości), które mógłbym wykorzystać na okładce - koniecznie z podaniem z czyjego archiwum rodzinnego pochodzą. Przesłanie zdjęć będę traktował również jako zgodę na ich nieodpłatne wykorzystanie w projekcie okładki. Na Roczniku nie zarabiamy, a całość ewentualnego zysku idzie na cele statutowe WTG.

Technicznie - możecie użyć wetransfer.com, albo podobnego serwisu (przykładowa lista tutaj), jeśli zdjęć jest więcej. Oczywiście ostateczny dobór zdjęć pozostawiam sobie i członkom redakcji Rocznika.
W razie pytań lub wątpliwości proszę o informację PW lub maila (maciej.glowiak |małpa| gmail.com).
Dziękuję z góry

Re: Materiały do okładki Rocznika 2020

22 lip 2020, 17:24

A temat wiodący jest jakiś?

Re: Materiały do okładki Rocznika 2020

23 lip 2020, 07:46

Może coś związanego z szewcami? Ten temat na pewno pojawi się w Roczniku (mam nadzieję, że nie zdradzam tajnych informacji).
Ale inne zdjęcia - może nawet jakieś wesołe, nieoczekiwane byłyby fajne.

Re: Materiały do okładki Rocznika 2020

26 lip 2020, 15:55

Wysłałam na maila Sławki kilka fotografii.

Re: Materiały do okładki Rocznika 2020

27 lip 2020, 14:35

Dziękuję, dostałem

Re: Materiały do okładki Rocznika 2020

29 lip 2020, 23:38

Wysiałem zdjęcie szpilorka szewskiego mego pradziadka Michała Nowak i opis innych narzędzi szewskich z internetu.
Odpowiedz