Dyskusje na temat działalności WTG, organizacji, planów, działań, spotkań, itd.
Odpowiedz

Kazimierz Robaszkiewicz

02 paź 2020, 15:24

Z wielkim smutkiem zawiadamiam, że dzisiaj odszedł od nas Kazimierz Robaszkiewicz- członek naszego Towarzystwa. Brał udział w realizacji wielu naszych projektów, dygitalizując i indeksując dokumenty archiwalne. Uczestniczył aktywnie w spotkaniach naszego Towarzystwa.
Byłeś Kaziu wspaniałym Kolegą i Przyjacielem. Zawsze można było na Ciebie liczyć. Pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze.
Obrazek

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

Re: Kazimierz Robaszkiewicz

02 paź 2020, 15:30

Nie wiem jak wyrazić mój żal i smutek... Kaziu, skromny, uczynny, niesłychanie życzliwy ludziom. Na zawsze zapamiętam Twój przyjazny uśmiech! Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!

Halince i całej Rodzinie przekazuję najszczersze wyrazy współczucia.
Ostatnio edytowano 02 paź 2020, 22:37 przez barbaraplewka, łącznie edytowano 1 raz

Re: Kazimierz Robaszkiewicz

02 paź 2020, 15:40

Smutek i żal. Dziś jest dwa tygodnie jak rozmawialiśmy, był jak zawsze uśmiechnięty, pomachał gdy odjeżdżałem. Rodzinie składam wyrazy szczerego współczucia.

Re: Kazimierz Robaszkiewicz

02 paź 2020, 16:31

Druzgocąca wiadomość.
Kaziu, cały czas widzę Ciebie przerzucającego kartki recesów w pracowni AP Bydgoszcz. Sen czy jawa.
Wierzę w Świętych obcowanie, więc mam nadzieję, że z tego drugiego świata wesprzesz nas w tej pracy, jak ponownie ruszy fotografowanie. W każdej kolejnej wizycie będzie Ciebie brakowało i zawsze Cię wspomnimy.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

Danka i Bogdan

Re: Kazimierz Robaszkiewicz

02 paź 2020, 20:02

Kaziu,
będzie nam Cię brakowało. Twój spokój i serdeczny uśmiech pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!

Halince składamy szczere wyrazy współczucia.

Danka i Andrzej

Re: Kazimierz Robaszkiewicz

03 paź 2020, 02:44

R.I.P. +

Re: Kazimierz Robaszkiewicz

03 paź 2020, 10:00

Trudno uwierzyć. Żegnaj Kazimierzu. Rodzinie składamy wyrazy współczucia.
Magdalena i Tadeusz.

Re: Kazimierz Robaszkiewicz

03 paź 2020, 10:19

I pozostaną tylko wspomnienia...

Kasia z Kierejewskich

Re: Kazimierz Robaszkiewicz

03 paź 2020, 20:30

Pewnego razu spotkaliśmy się w Międzyzdrojach... Kaziu zapytał, nad czym obecnie pracuję? Często zaglądał wirtualnie do Strzelna, śledząc moje blogowe Spacerki po Strzelnie, zatem był ciekaw dalszych odcinków. To był bardzo dobry Kolega... Zawsze miał do mnie dobre słowo... Pamiętam jego laudacje wygłaszane po moich osiągnięciach wydawniczych. Nie doczekał ostatniego albumu Strzelno to wielka rzecz - zapewne pochwaliłby...
Kazinku, żyj tam w Domu Pana w pokoju i czekaj, przyjdzie czas, że dotrę, porozmawiamy jak zawsze...
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...

Re: Kazimierz Robaszkiewicz

04 paź 2020, 15:06

Łącząc się w żałobie i smutku po śmierci Kazimierza chcielibyśmy złożyć kondolencje i wyrazy współczucia.
Aleksandra & Leszek Kabacińscy.
[*]

Re: Kazimierz Robaszkiewicz

05 paź 2020, 16:34

Pogrzeb naszego Kolegi odbędzie się 6 października 2020 roku o godz. 13.00 na cmentarzu św. Piotra przy ul. Kłeckoskiej w Gnieźnie.

WOjtek
Ostatnio edytowano 06 paź 2020, 07:28 przez wojciech, łącznie edytowano 1 raz

Re: Kazimierz Robaszkiewicz

05 paź 2020, 21:58

Wyrazy szczerego współczucia!

Re: Kazimierz Robaszkiewicz

06 paź 2020, 08:04

R. I. P.
Odpowiedz