Dyskusje na temat działalności WTG, organizacji, planów, działań, spotkań, itd.
Odpowiedz

13 wrz 2007, 07:04

Witam!
No to pozostańmy przy( sk)-rybce. Haczyk mnie przekonał. :)
Wojtek

13 wrz 2007, 18:54

Witam!
Zdjęcia Macieja są po prostu piękne. No a przy okazji pokazują stosunki jakie panują w WTG . Teraz ćwiczyliśmy meldowanie się, a na najbliższym spotkaniu będzie musztra. :) Jednostka bojowa sie tworzy. :)
Czekamy na dostawę wozów pancernych.

Wojtek

13 wrz 2007, 20:04

wojciech napisał(a):Teraz ćwiczyliśmy meldowanie się, a na najbliższym spotkaniu będzie musztra. :) Jednostka bojowa sie tworzy. :)
Czekamy na dostawę wozów pancernych.


Od razu widać kto dowodzi tą malowniczą kompanią :)

Asia

ps. a wozem pancernym to z chęcią bym się przejechała ....
Na kiedy to Wojtku da się załatwić? :)

14 wrz 2007, 15:58

Asiek napisał(a):ps. a wozem pancernym to z chęcią bym się przejechała ....
Na kiedy to Wojtku da się załatwić? :)


Sluchajcie, juz prawie wszystko zalatwione. W San Francisco maja ladne na przecenie.
Obrazek



M.

14 wrz 2007, 18:27

Rozumiem, że wracając nie zapomnisz go zabrać. Tym bardziej że Asi bardzo do twarzy w czerwonym. Vide ostatnie spotkanie.
Wojtek

14 wrz 2007, 20:45

a ja sie ciesze, ze podobaja sie wam moje zdjecia. tym przyjemniej mi bedzie robic je na nastepnych spotkaniach.

:)

20 wrz 2007, 08:39

Witam,

Strona spotkania uzupełniona o sprawozdanie: http://wtg-gniazdo.org/wiki.php?page=Giecz%202007

Maćku, piękne zdjęcia. Jeśli się zgodzisz, to umieścimy je też w galerii (jeśli nie to zamieszczę linka do Twojej strony).

Pozdrawiam

Maciej

20 wrz 2007, 08:52

Maciej, oczywiscie, ze mozesz je wrzucic do galerii :))

maciek

03 paź 2007, 09:23

Mam nadzieję, że już uporałem się ze wszystkimi zdjęciami. Dodałem kilka zdjęć przesłanych jeszcze przez Jurka (przepraszam, że tyle to trwało), w tym z Górzna, a także wstawiłem do galerii zdjęcia Maćka.

Teraz szykujcie aparaty na Spotkanie Jubileuszowe! :)

Pozdrawiam

Maciej
Odpowiedz