Dyskusje na temat działalności WTG, organizacji, planów, działań, spotkań, itd.
Odpowiedz

Rocznik WTG 2008

24 lis 2008, 14:35

Witajcie,
Spiesze doniesc ze dzisiaj, 24 listopada 2008 r odebralam przepiekny Rocznik 2008 wydany przez nasze Towarzystwo z milym liscikiem od Wojtka!!!!
Bardzo ,a bardzo Wam dziekuje za ten cenny dla mnie prezent.
Podziwiam imponujaca okladke no i przede wszystkim wybitne talenty pisarskie Asi,naszej skrybki oraz akompaniujacych ja w tym wydaniu:Macieja,Teresy, Wojtka,Marzenki,Kasi,Malgosi i Lukasza.
Kolorowe zdjecia spotkan -wycieczek minionego "sezonu",na ktore patrze ze sciskiem w serduszku ze mnie tam nie bylo,kompletuja ten Rocznik.
Przesylke odebralam w doskonalym stanie,po 11 dniach "podrozy.
Koncze,gdyz spiesze sie do dalszej lektury,jeszcze raz slicznie dziekujac wszystkim za pamiec.
Mile pozdrawiam.
Barbara

Re: ROCZNIK 2008 WTG Gniazdo

24 lis 2008, 18:45

Ja rowniez bylam mile zaskoczona przepieknym wydaniem Rocznika 2008, nie szedl tak dlugo jak do Barbary, ale Austria jest blizej Polski.Wydanie, teksty, zdjecia fantastyczne..wszystkim ktorzy aktywnie przygotowali to wydanie gratuluje z calego serca , dziekuje Wojtkowi, naszemi drogiemu szefowi za mily osobisty list dolaczony do wysylki

serdecznie pozdrawiam
Ewa

Re: ROCZNIK 2008 WTG Gniazdo

25 lis 2008, 10:17

Co za niespodzianka i to tak krotko przed moimi urodzinami.

Ja własnie w tej chwili odebrałam moja pocztę i niezle patrzałam kto to do mnie cos przesyła, zobaczyłam tylko pieczeć Gniezno i wiedziałam od kogo to może być. Bardzo się ucieszyłam ze o mnie pamiętasz Wojtku.
Chcialam również podziękować za piekny osobisty list. Przyjmuje to jako prezent urodzinowy.
Jestem tak pod wrażeniem ze mam łzy w oczach.
Moje gratulacje dla wszystkich pomocników do wydania tej pieknęj książki.
Ogladac i czytac będę w spokoju dzisiaj wieczorem.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie Irena

Re: Rocznik WTG 2008

06 mar 2009, 22:48

Dla wszystkich tych, którzy nie mieli okazji przeczytania Rocznika 2008 publikujemy go na naszych stronach w dziale Publikacje:

http://wtg-gniazdo.org/upload/rocznik/w ... k_2008.pdf

Życzymy miłej lektury.
Odpowiedz