Dyskusje na temat działalności WTG, organizacji, planów, działań, spotkań, itd.
Odpowiedz

Wykład otwarty

30 mar 2015, 13:02

W siedzibie PTPN-u dnia 13 kwietnia o godz. 16.30 odbędzie się wykład pt.: "Zbiory specjalne w bibliotece PTPN z prezentacją starych druków, rękopisów, kartografii, ikonografii". Myślę, że wielu zaciekawi ta tematyka :D
Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych!

Re: Wykład otwarty

07 kwi 2015, 20:03

Mili moi, z przyczyn niezależnych ode mnie wspomniany wyżej wykład odbędzie się tydzień później - 20 kwietnia o 16.30 w siedzibie PTPN-u. Zarezerwujcie sobie czas, będzie ciekawie. Potem może jakaś kawka i pogaduchy? :D

Re: Wykład otwarty

08 kwi 2015, 10:29

Może do tego czasu wyzdrowieje, jesli nie to wyślę Męża jako delegata:)

Re: Wykład otwarty

08 kwi 2015, 20:00

Zapraszam, zapraszam do Towarzystwa. Koleżanka bardzo ciekawie mówi o starych książkach.

Sława

Re: Wykład otwarty

15 kwi 2015, 18:53

Przypomina o poniedziałkowym wykładzie. Zapowiada się nader ciekawie...

WOjtek

Re: Wykład otwarty

18 kwi 2015, 21:22

Pogoda załatwiona :)
Przybywajcie!

Re: Wykład otwarty

20 kwi 2015, 21:15

Bardzo dziękuję pani Bogusławie Szopa-Strzelczyk za bardzo ciekawy wykład ilustrowany pokazem najstarszych dzieł, prawdziwych perełek bibliofilskich, a wszystkim uczestnikom za przybycie :)

Re: Wykład otwarty

21 kwi 2015, 21:03

WBC
Digitalizacja zasobów bibliotecznych Daniel Leśniewski
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/docmeta ... m=pubstats
może być dobrym dodatkiem do tematu

Re: Wykład otwarty

22 kwi 2015, 15:56

Witajcie,

Bogusia Szopa-Strzelczyk, za moim pośrednictwem, chce złożyć podziękowania przesympatycznej grupie, która uczestniczyła w wykładzie. Prosiła aby podkreślić, że zainteresowanie uczestników tematem oraz przygotowanymi eksponatami było dla niej bardzo miłe, była również mile zaskoczona pytaniami, rozmowami i dyskusjami, które rodziły się w czasie spotkania :).

W imieniu Bogusi
dziękuję i pozdrawiam

Sława

Re: Wykład otwarty

23 kwi 2015, 13:24

Ja dziękuję w imieniu mojego Męża, wrócił bardzo zadowolony i dzielił się zdobytymi wiadomościami. :)

Re: Wykład otwarty

23 kwi 2015, 19:29

cieszę się :)

Sława
Odpowiedz