Tutaj prosimy umieszczać wszelkie prośby o lokalizację miejscowości, parafii, USC, prośby o odszukanie dokumentów w archiwach, znaczenie nazwisk itp.
Odpowiedz

Cmentarz Miłostowo prośba

10 kwi 2019, 17:53

Witam,

Mam dość nietypową prośbę do osób odwiedzających cmentarz Miłostowo. A mianowicie, odnalazłem na nim "wielkopolską" gałąź mojej rodziny i patrząc na zdjęcie grobu który się tam znajduje stwierdziłem że jest on bardzo zadbany i odwiedzany. Chciałbym w jakiś sposób nawiązać kontakt z rodziną opiekującą się grobem, a mieszkając w woj. lubelskim nie przychodzi mi nic innego do głowy jak poproszenie kogoś o pozostawienie na grobie informacji z prośbą kontaktu.

W związku z tym, czy ktoś odwiedzający cmentarz Miłostowo mógłby zostawić na wskazanym przeze mnie grobie informację z prośbą o kontakt? Konkretne dane podam w wiadomości prywatnej.

Będę wdzięczny za pomoc.

Re: Cmentarz Miłostowo prośba

29 kwi 2022, 13:43

Witam,

Również mam prośbę do odwiedzających cmentarz Miłostowo, znane położenie grobu, prośba więc również o pozostawienie kartki z prośbą o kontakt.

Re: Cmentarz Miłostowo prośba

30 kwi 2022, 14:58

Prześlijcie mi na psoft małpa onet.eu informacje jakie umieścić przy nagrobku oraz ich lokalizacje.

Re: Cmentarz Miłostowo prośba

06 maja 2022, 13:00

Jarku, informację zostawiłem na grobie. Zostawiłem też w biurze cmentarza Twój numer telefonu - panie dopisały go do dokumentacji grobu - z prosbą o przekazanie osobie, która będzie prolongowała grób. Oczywiście ze względu na RODO nie udzielono mi informacji kto jest dysponentem grobu

Re: Cmentarz Miłostowo prośba

17 gru 2022, 20:11

Witam
Mam prośbę o pozostawienie kartki na grobie. Znam lokalizację. Dane prześlę na priv.
Pozdrawiam. Beata
Odpowiedz