Tutaj prosimy umieszczać wszelkie prośby o lokalizację miejscowości, parafii, USC, prośby o odszukanie dokumentów w archiwach, znaczenie nazwisk itp.
Odpowiedz

opłata za akt Ukraina

23 maja 2023, 16:07

Witam


Może ktoś wie ile archiwum ukraińskie (ŻYTOMIERZ) może brać za akt urodzenia? Jaka to może by kwota ? Zaoferowała się osoba, ukrainiec, który pomógł mi odnaleźć dokumenty dot szukanej miejsowości. Zapewne będę miała uiścić opłatę i chciałabym wiedzieć jakiego rzędu to kwota.

Re: opłata za akt Ukraina

23 maja 2023, 17:37

W Genetyce są zindeksowanie niektóre lata.
https://geneteka.genealodzy.pl/index.ph ... =&to_date=

Re: opłata za akt Ukraina

23 maja 2023, 18:11

Henryk Krzyżan napisał(a):W Genetyce są zindeksowanie niektóre lata.
https://geneteka.genealodzy.pl/index.ph ... =&to_date=Tak, widziałam. Ale niestety, one są dużo starsze niż ja potrzebuję. Interesuje mnie 1927 r. Dziękuję za informację.

Re: opłata za akt Ukraina

03 cze 2023, 11:38

Witam, w 2019 napisałem prośbę do archiwum w Chersoniu o przesłanie zdjęć akt dotyczących członka mojej rodziny.
Zadeklarowałem przedpłatę na wskazane przez archiwum konto. Ja znałem dokładnie sygnatury akt (z książki Stanisława Stępnia) po kilku dniach znalazłem w mojej skrzynce mailowej wszystkie interesujące mnie dokumenty. Archiwum nie pobrało żadnej opłaty.
Adres mailowy archiwum z internetu, przetłumaczyłem prośbę za pomocą "tłumacza Google" - spróbuj.
Jeżeli Izabelo się zdecydujesz się na korespondencję mailową z archiwum w Żytomierzu to radzę (załóż nowe konto mailowe tylko dla tej korespondencji - musisz się niestety liczyć ze spamem w ilościach uniemożliwiającymi korzystanie z poczty - oby nie.)
Odpowiedz