Tutaj prosimy umieszczać wszelkie prośby o lokalizację miejscowości, parafii, USC, prośby o odszukanie dokumentów w archiwach, znaczenie nazwisk itp.
Odpowiedz

Akt zgonu krewnego nie w linii prostej

12 cze 2023, 19:31

Witam

Mam pytanie odnośnie aktu np zgonu krewnego nie w linii prostej. Moja praprababcia była macochą dla mojej prababci. Kiedyś wystąpiłam o akt zgonu praprababci i oczywiście ...odmówiono mi. USC Poznań dzwonił do mnie, dopytywał, ustalał pokrewieństwo i w końcu dopatrzył się że moje prababcia miała macochę. Czy coś może zmieniło się w tej kwestii? Praprababcia zmarła w 1955r.

Re: Akt zgonu krewnego nie w linii prostej

12 cze 2023, 20:32

Za 13 lat, jeśli nic się nie zmieni, ten akt zgonu ma szansę znaleźć się w AP, gdzie każdy będzie sobie go mógł sfotografować.

izabela napisał(a):Witam

Mam pytanie odnośnie aktu np zgonu krewnego nie w linii prostej. Moja praprababcia była macochą dla mojej prababci. Kiedyś wystąpiłam o akt zgonu praprababci i oczywiście ...odmówiono mi. USC Poznań dzwonił do mnie, dopytywał, ustalał pokrewieństwo i w końcu dopatrzył się że moje prababcia miała macochę. Czy coś może zmieniło się w tej kwestii? Praprababcia zmarła w 1955r.
Odpowiedz