Tutaj prosimy umieszczać wszelkie prośby o lokalizację miejscowości, parafii, USC, prośby o odszukanie dokumentów w archiwach, znaczenie nazwisk itp.
Odpowiedz

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

09 lis 2012, 15:07

xiu22 napisał(a):Zwracam się z prośbo do odwiedzających cmentarz na Junikowie w Poznaniu o zrobienie zdjęcia(zdjęć) grobu rodzinnego znajdującego się: pole 4 kwatera 2 rząd B miejsce 4. pochowani są tam m.i Stankiewicz, Zachuta.


Zdjęcia zrobione i wysłane.

Pozdrawiam. Jolanta Fontowicz

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

09 lis 2012, 15:14

Bardzo serdecznie dziękuję Jolanto

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

15 lis 2012, 18:43

...moja prośba z 31 .10. br nadal aktualna -dziękuję! Antoni

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

15 lis 2012, 19:26

ton napisał(a):( ...) , cmentarz Koźmin ks.kan.- Marcin Poczta zm. 1964 r.(...)Dziękuję Antoni


Antoni,
byłam dziś w Koźminie i miałam zamiar zrobić zdjęcie, niestety o godzinie 15:00 pojawiła się gęsta mgła i zmusiła mnie do szybszego powrotu. Postaram się w najbliższym czasie znaleźć ten grób i zrobić dla Ciebie zdjęcie.

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

16 lis 2012, 15:09

Witam wszystkich !

Odnalazłam ślad mego dziadka siostrzeńca,wiem ,gdzie został pochowany.
Mam ogromną prośbę, o odnalezienie grobu,
mego wujka i zrobienie zdjęcia , na cmentarzu w Gnieznie.
Nazwisko pisane było u części rodziny: Mueller, a u innych Muller,Müller.
Wujostwo podobno mieszkali przy ul.Chrobrego ,należeli do Paraf.Św.Michała


Jerzy Mueller /Müller/ ur.1921 lub 1923 -zm.?
żona Heliodora

Z góry dziekuję
Serdecznie pozdrawiam
Ela
Ostatnio edytowano 16 lis 2012, 19:54 przez Ela z Pojezierza, łącznie edytowano 1 raz

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

24 lis 2012, 01:11

Służę obfotografowaniem ew.Nagrobków z Cmentarza parafialnego w Wolsztynie.Dla ułatwienia i zawężenia poszukiwań wyszukiwarka grobów wolsztyńskiego cmentarza http://www.cmentarzwolsztyn.pl/

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

24 lis 2012, 06:21

Patrycja781 napisał(a):Służę obfotografowaniem ew.Nagrobków z Cmentarza parafialnego w Wolsztynie.Dla ułatwienia i zawężenia poszukiwań wyszukiwarka grobów wolsztyńskiego cmentarza http://www.cmentarzwolsztyn.pl/

Witam
Czy mogłabym prosić o zdjęcia nagrobków wszystkich Nowickich z Wolsztyna oraz Heleny Młynkowiak ? Podać namiary z wyszukiwarki grobów?
Z góry bardzo dziękuje.

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

24 lis 2012, 20:38

Witam Pani Izabelo:)Poproszę o podanie nr.kwatery.

Nie musi Pani spisywań nr.kwater.Już mam rozpisane miejsca wg.moich bliskich leżących na tym cmentarzu.

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

24 lis 2012, 21:56

Patrycja781 napisał(a):Witam Pani Izabelo:)Poproszę o podanie nr.kwatery.

Nie musi Pani spisywań nr.kwater.Już mam rozpisane miejsca wg.moich bliskich leżących na tym cmentarzu.

Witam
Nr kwater Nowickich:3,19,22,28,32,33,34,35,36,37 oraz Młynkowiak kwatera 22.
Z góry bardzo dziękuję

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

02 gru 2012, 18:14

. cmentarz Lubasz -ks.kan. Jerzy Kędzierski.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7b ... e4cc.html#

pozdrawiam Włodek

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

02 gru 2012, 19:24

Witam serdecznie >

Mam ogromną prośbę do osób bywających na cmentarzu w Jiunikowie i Miłostowie o zdjęcie grobu.

Cm. Junikowo ( pole-6; kwatera-5; rząd-E; numer-5 - Aniela Cichocka)

Cm. Miłostowo ( pole-44; kwatera-1; rząd-6; numer-8 - Jan Ossowski)
( pole-44; kwatera-3; rząd-18; numer-20 - Stanisław Ossowski)
( pole-34; kwatera-3; rząd-19; numer-5- Franciszek Cichocki)
( pole-44; kwatera-1; rząd-1; numer-16- Szmajdka Aniela)

Za pomoc będę bardzo wdzięczny.
email: genealog7@wp.pl
Pozdrawiam :D :D :D

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

04 gru 2012, 13:31

Witam
na forum znalazłam dwie sprzeczne informacje odnośnie cmentarza w Dębcu. Z jednej wynika, że cmentarz ten już nie istnieje z drugiej zaś, że wręcz przeciwnie. Jak jest w rzeczywistości? Bo jeśli istniej, to jest cień szansy na odnalezienie grobu moich przodków.
Poszukuję grobów: Piotra Sienickiego 1895,
Anieli Goździewicz 1900? i
Pawła Zdzisława Sienickiego lata 1900-1920.

Za pomoc i wyjaśnienia dziękuję
Pozdrawiam
Joanna

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

05 gru 2012, 12:11

Joanna! o który cmentarz pytasz?
Jeden jest przy ulicy Bluszczowej -obecnie czynny

http://pl.wikipedia.org/wiki/Cmentarz_B ... w_Poznaniu
oraz drugi Dębiec-Luboń ulica Samotna

http://pl.wikipedia.org/wiki/Cmentarz_p ... w_Poznaniu

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

06 gru 2012, 10:13

Może zacznę od początku. Moi krewni byli chowani na cmentarzu Św. Marcina w Poznaniu. Dostałam informację, że cmentarz ten nie istnieje a ciała przenoszono m.in na cmentarz Dębiec.
Nie mieszkam i nie mieszkałam w Poznaniu, więc nie znam realiów poznańskich.
Jeśli mogę liczyć na Państwa pomoc to bardzo o nią proszę.
Pozdrawiam
Joanna

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

06 gru 2012, 12:25

Witaj Joanno
W spisie przeniesionych z cmentarza św.Marcina na cmentarz Zmartwychwstańców i św.Trójcy przy ul.Samotnej nie ma nikogo z poszukiwanych przez Ciebie osób.Groby "twoje" istniały do II wojny światowej. Część z nich została ekshumowana i przeniesiona ale pozostałe zostały zniszczone. Niestety tak działo się z wieloma poznańskimi cmentarzami :( .
Pozdrawiam.Beata

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

07 gru 2012, 09:17

no to klops, znowu jestem w punkcie wyjścia :(
Nie mniej Beato dziękuję za wyjaśnienie.
Może doczekam się umieszczenia w internecie metryk z poznańskich parafii i wówczas moje poszukiwania ruszą dalej.
Pozdrawiam
Joanna

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

06 sty 2013, 11:53

Witam,
mam prośbę o pomoc w poszukiwaniach.
płk Arnold Szylling został pochowany na cmentarzu powązkowskim 16 września 1920 w kwaterze I . Tyle wiemy. Reszta dokumentów spaliła się w czasie powstania warszawskiego. Szukamy jego grobu ale jak do tej pory się nie udało.
Nekrolog znamy. Życiorys znamy. Szukamy także rodziny Pułkownika.

płk. Szylling Arnold - KP 1924.09.14 R.19 nr213 [?]
Warszawska wyszukiwarka grobów ZCK - brak wyników.

Rogoźno - cmentarz

15 sty 2013, 15:47

Witam,
Czy na Forum jest może ktoś z Rogoźna? W Rogoźnie jest pochowana moja babcia Helena Wróblewska zmarła w 1955 r. Czy ktoś mógłby odnaleźć jej grób i zrobić zdjęcie?
Niestety nie mam żadnych informacji poza nazwą miejscowości. Babcia mieszkała w Rogoźnie u swojego syna Stanisława Wróblewskiego (miał w Rogoźnie zakład fotograficzny).
Pozdrawiam
Marzena

Re: Rogoźno - cmentarz

22 sty 2013, 23:53

Helena Wróblewska zmarła 22.02.1955 r jest pochowana w kwaterze IV rząd 2 nr. grobu 33.

Obecnie w tym grobie pochowani są Kotecki Edmund, Aleksandra.

Re: Rogoźno - cmentarz

23 sty 2013, 08:52

Bardzo dziękuję za informację. Czy masz możliwość zrobienia i przesłania zdjęcia tego grobu? Jeśli nie to proszę chociaż o informację jak teraz wygląda. Czy jest jakaś płyta z napisem? Czy jest zaniedbany czy też ktoś się o niego troszczy (np. rodzina Koteckich?
I jaki to cmentarz - może jest telefoniczny kontakt z kancelarią cmentarza?
Pozdrawiam
Marzena

Re: Rogoźno - cmentarz

23 sty 2013, 22:25

Tak przy okazji podpinam sie do tematu cmentarza w Rogożnie.Czy z roku 1917 znajdą sie jeszcze jakieś groby- poszukuje Józefa Malczewska z domu Dobrzycka zmarła 4 marca 1917 r.Rogozno.Lub czy ewentualnie sa jakies osoby pochowane o nazwisku Dobrzycki lub Dobrzycka.

Re: Rogoźno - cmentarz

24 sty 2013, 22:13

Witam ,czy może ktoś sprawdzic czy są osoby pochowane na cmentarzu o nazwisku Kluczyński(a)? :?:

Re: Rogoźno - cmentarz

25 sty 2013, 20:06

Ja tez sie podpinam do cmentarza w Rogoznie. :wink: Prosze o sprawdzenie nazwiska Mikolajczak Brüno,zmarl 17.11.1918 w Rogoznie.Z gory dziekuje.

Pozdrawiam serdecznie!!
Iwona

Re: Rogoźno - cmentarz

25 sty 2013, 21:14

Ja również mam prośbę, jeśli ktoś byłby tak miły czy znajduje się grób Józefa Krugera lub Zuzanny Kruger z d. Radońskiej? Wybaczcie, ale niestety nie znam dat śmierci. Dziękuje i pozdrawiam z mroźnych Mazur

Re: Rogoźno - cmentarz

26 sty 2013, 22:46

Ja także mam prośbę dla wszystkich poszukujących swoich korzeni w Rogoźnie czy okolicy aby przyjrzeli się temu zdjęciu czy nie ma na nim kogoś z rodziny,znajomego albo posiadają takie zdjęcie
w swojej kolekcji. Proszę te osoby o kontakt na forum, na priv. badź mail.
Link do zdjęcia
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17b ... 7c34c.html

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

27 mar 2013, 21:52

Witam,
mam prośbę do osób odwiedzających cmentarze w Turku. Szukam grobu Bronisławy Włodarczyk. Nie mam innych dodatkowych informacji. Wiem tylko (i to nie na 100%),że zmarła między 1920 a 1940.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

06 maja 2013, 22:38

Witam serdecznie,
mam prosbe o sfotografowanie grobu rodzinnego na cmentarzu Junikowskim

Wiktoria Wojtasz,
Jozef Wojtasz,
Andrzej Wojtasz

pole26(grob rodzinny)

Z gory dziekuje za pomoc

Iwona

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

07 maja 2013, 09:14

witam serdecznie
Mam zamiar być w najblizszym czasie na tym cmentarzu--niestety nie jest to bezpieczne samemu--jak zorganizuję małą wyprawę w grupie -prześlę fotki-kontakt na priv.

miłego dnia

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

07 maja 2013, 11:15

Dziekuje Cecylio za szybki odzew :D

To moj mail:zoja73@msn.com

Pozdrawiam serdecznie;

Iwona

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

12 maja 2013, 01:39

Witam -

Mam wielka prosbe o zrobienie zdjecia na Junikowie:

Bogumila Jandy
ur.1925
zm.1984

Pole35 kwatera 3

To jest moja ciocia.

Dziekuje bardzo.

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

12 maja 2013, 10:07

Witam --strasznie rozległy cmentarz[lokalizacja grobu prawie na końcu ] ,będe miała na uwadze -wybieram się tam od dawna ,ale albo pogoda lub inne zajęcia nie pozwalają [trzeba isć w obstawie,wyprawa na pół dnia].Polubilam to zajęcie-fotografowanie,a temat cmentarzy bardzo mnie interesuje.Sama historia[OSTATECZNA].Mam cała listę i dopiszę jeszcze ten też do zrobienia.Dam znać [na priv proszę adres e-mailowy].Miłego dnia życzę .

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

13 maja 2013, 03:33

Cecylio dziekuje bardzo to sie nie spieszy.
Wiem, ze cmentarz jest rozlegly, bylam na pogrzebie, szlismy bardzo daleko.
Podam nastepnym razem lepsze namiary na lokalizacje grobu.

Dziekuje i pozdrawiam.

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

13 maja 2013, 22:10

Drodzy Państwo!

Mieszkam daleko od Poznania i stąd mam wielką prośbę: czy ktoś z Państwa byłby tak uprzejmy i mógł sfotografować dla mnie dwa nagrobki na cmentarzu Miłostowskim? Mam oczywiście ich dokładne namiary, oto one:

Irena Sikorska, ur. 10 IV 1896 r., zm. 5 II 1981 r. - pole 35, kwatera 5, rząd 15, nr 53;

Jerzy Sikorski, ur. 2 I 1930 r., zm. 8 X 1984 r. - pole 39, kwatera 1, rząd 10, nr 7.

Przy okazji: może ktoś z Państwa słyszał o pierwszej z tych osób? Najprawdpodobniej jest to przedwojenna profesor gimnazjów m.in. w Brześciu, a w latach 30. w Poznaniu (nie wiem, w jakiej szkole), nauczycielka historii i geografii, żona zawodowego oficera zabitego w Katyniu, po II wojnie światowej autorka dwóch podręczników ("Krótki zarys historii średniowiecznej", Poznańska Spółka Wydawnicza 1947; "Historia nowoczesna w zarysie od końca XVIII wieku do czasów dzisiejszych w oparciu o przejrzyste zestawienia, porównania i przekroje", Poznańska Spółka Wydawnicza 1947), w końcu zaś lektor języka rosyjskiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.

Mam nadzieję, że na grobie istnieje adnotacja o nazwisku panieńskim lub jakiś inny szczegół, który mógłby potwierdzić tożsamość pochowanej z opisaną tutaj bohaterką...

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

14 maja 2013, 03:42

Cecylio - dokladny namiar na lokalizacje grobu:

Pole 35
Kwatera 3
Rzad 3
Numer grobu 53

Dziekuje bardzo.

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

08 lip 2013, 23:45

Cecylio - dziekuje serdecznie za przeslane fotek grobu mojej cioci, tym bardziej doceniam, ze
pojechalas w tych upalach :!:
Fotki super, grob biedniutki ale ktos dba to najwazniejsze i zaniesie kwiatki, i zapali znicz.

Dziekuje jeszcze raz BARDZO :!:

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

11 lip 2013, 21:43

Yard napisał(a):Witam,
mam prośbę o pomoc w poszukiwaniach.
płk Arnold Szylling został pochowany na cmentarzu powązkowskim 16 września 1920 w kwaterze I .




Kwatera I
Rzad 6
Miejsce 9
Data rok 1920 miesiąc dzień

http://cmentarze.um.warszawa.pl/pomnik. ... m_id=12349
Ostatnio edytowano 14 lip 2013, 11:34 przez maria.mazur, łącznie edytowano 1 raz

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

12 lip 2013, 17:49

Dziękując za fotografię grobu księdza kanonika M. Poczty z Koźmina zwracam się do Państwa którzy mają okazję bywać na cmentarzu w Kamieńcu Poznańskim o zrobienie fotografii grobu księdza Jana Jankowskiego oraz grobu księdza Jerzego Kędzierskiego na cmentarzu w Lubaszu i grobów księdza Zygmunta Skrzypskiego oraz księdza Józefa Pałkowskiego na cmentarzu w Buczu i przesłanie ich na moją pocztę e-mailową inotna24@wp.pl Zdjęcia wykorzystam do strony internetowej parafii Giecz-Grodziszczko gdzie pracowali. Dziękuję Antoni.

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

13 lip 2013, 21:34

maria.mazur napisała:
Kwatera I
Rzad 6
Miejsce 9
Data rok 1920 miesiąc dzień

http://cmentarze.um.warszawa.pl/pomnik. ... m_id=12349

Pozdrawiam
Maria

Bardzo dziękuje :!:
Uruchomiliśmy zwiadowców w stolicy i...
...sprawa jest rozwojowa :mrgreen:

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

24 sie 2013, 13:01

Mam małą prośbę do osoby, która w nadchodzącym tygodniu mogłaby poświęcić swój czas na zlokalizowanie grobu na cmentarzu parafialnym w Zbąszyniu. Szczegóły na PW.

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

25 sie 2013, 20:39

Ponawiam prośbę o przesłanie fotografii grobów śp. księży Józefa Pałkowskiego i Zygmunta Skrzypskiego których groby znajdują się na cmentarzu w Buczu dek. smigielski oraz grobu ks. Jana Jankowskiego którego grób znajduje się na cmentarzu w Kamieńcu Poznańskim. Zdjęciami uzupełnię informacje o w/w księżach na stronie parafialnej. Inotna24@wp.pl

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

29 wrz 2013, 14:39

Witam -

Odnalazlam na "Grobonecie" grob w Inowroclawiu na Cmentarzu Komunalnym
przy ul.Marcinkowskiego. Na mapce podana jest dokladna lokacja
grobu i numer grobu, zarazem jednak jest info, ze data urodzenia
nieznana i data smierci nieznana. Czy to ma oznaczac, ze nie ma
nagrobka czy tabliczki ale grob istnieje a o dane trzeba sie
dopytac w biurze cmentarnym ?

Czy bylby ktos chetny i zyczliwy z Inowroclawia kto moglby
zrobic fotki tego grobu ? jesli istnieje, oczywiscie przy czasie,
nie spieszy sie. Bardzo dziekuje !

Ireneusz Tymkowski
Sektor 8
Rzad 7
Numer 17

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

08 paź 2013, 13:38

Witam!

Szukam grobu prababci na cmentarzu farnym we Wrześni. Nie mam jednak pewności czy szukam w dobrym miejscu. Kilka dni temu usłyszałem historię prababci która wydarzyła się w 1945 roku, w czasie radzieckiej ofensywy. Brat mojego dziadka, Józef, wiózł swoją matkę a moją prababcię Walentynę na wózku. Wózek ciągnął sam, konia zarekwirowali Niemcy bądź Rosjanie. Była zima, mróz, Walentyna mając już prawie 70 lat nie przeżyła podróży. Józef pochował matkę na cmentarzu w najbliższym mieście, tym miastem była Września.

Wikipedia mówi o dwóch cmentarzach we Wrześni - komunalny który powstał w latach 70tych oraz farny działający od około 1800 roku do 1973. Jest tam również informacja o pochówkach ofiar II Wojny Światowej. Niestety cmentarz farny nie ma wyszukiwarki, poza tym grób mógł zostać zniwelowany przez 30 lat po wojnie. Mimo tego mam nadzieję na odnalezienie grobu Walentyny Koch, urodzonej 09.02.1877r., zmarłej w 1945 roku w okolicach Wrześni. Jeśli ktoś odwiedza ten cmentarz to proszę o zwrócenie uwagi na nazwisko Walentyna Koch (1877-1945).

Jest też możliwe iż grób był bezimienny, w końcu trwały działania wojenne, była ostra zima 1945 roku, stawianie kamiennych nagrobków nie było pierwszą potrzebą w tym czasie. Być może zachowały się jakieś spisy pochowanych na tym cmentarzu. Chciałbym napisać list do zarządcy cmentarza, którym wg Wikipedii jest parafia p.w. Wniebowzięcia NMP i św. Stanisława BM. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak pisze się list do proboszcza parafii? Może to i naiwne pytanie, ale parafia to nie urząd i pewnie styl pisania listu do duchownego musi być odpowiedni. Ktoś może podpowiedzieć jakich zwrotów grzecznosciowych powinienem używać?

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

08 paź 2013, 14:37

Grzegorzu,
Skontaktuj się z Muzeum Regionalnym we Wrześni. Myślę, że najlepiej telefonicznie lub mailowo. Muzeum posiada zindeksowane częściowe księgi cmentarne z interesującego Cię cmentarza.
Poniżej zamieszczam link z tego forum, na którym dyrektor muzeum informuje o indeksacji.
http://wtg-gniazdo.org/forum/viewtopic.php?t=250
Pozdrawiam i życzę powodzenia
Agnieszka

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

08 paź 2013, 22:11

Agnieszko,

Dziękuję za podpowiedź, skontaktuję się z muzeum we Wrześni niezwłocznie. Mam nadzieję że uda mi się potwierdzić rodzinną historię.

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

11 paź 2013, 13:49

Skontaktowałem się, jak radziła Agnieszka, z Muzeum Regionalnym we Wrześni. Odpowiedź dostałem prawie-że natychmiast, z ofertą przeprowadzenia kwerendy. Koszt kwerendy to 35 złotych, w ramach których sprawdzono księgi cmentarne z lat 1942 - 1973. I to nie tylko w poszukiwaniu jednej osoby, ale wszystkich noszących interesujące mnie nazwisko. Odnalazła się również moja prababcia, mam dokładną datę śmierci, numer grobu a nawet miejsce zamieszkania. Tylko nie wiadomo czy grób się zachował, Muzeum nie posiada tej informacji. Wyniki kwerendy miałem następnego dnia po wpłacie. Jestem pod wrażeniem szybkości działania

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

23 paź 2013, 19:55

Kolejny raz ponawiam prośbę o zrobienie zdjęć grobu księdza Jana Jankowskiego na cmentarzu w Kamieńcu Poznańskim oraz zdjęć grobów ks. ks. Zygmunta Skrzypskiego i Józefa Pałkowskiego na cmentarzu w Buczu a także grobu ks. Leona Stępniaka na cmentarzu w Wonieściu. Dziękuję- Antoni adres e-mail : inotna24@wp.pl

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

28 paź 2013, 16:00

Witam!Mam prosbe o odszukanie grobu Józefa Urbanskiego zm.1956 I Marii Urbanskiej zm.1966.Sa pochowani na cmentarzu w Buku.
Dziekuje I pozdrawiam,Wiktor

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

04 lis 2013, 12:06

Czy może mi ktoś podpowiedzieć w jaki sposób mogłabym dowiedzieć się czy istnieje jeszcze grób moich pradziadków Franciszka i Anastazji Winiarz. Pradziadkowie zostali pochowani na cmentarzu parafialnym w Zbąszyniu. Napisałam maila do parafii ale niestety nie otrzymałam odpowiedzi.

Pozdrawiam

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

04 lis 2013, 20:53

Wiktorze!
Czy masz na myśli Urbańskich z Dobieżyna?
Jak wrócę do domu to postaram się czegoś więcej dowiedzieć o grobach Marii i Józefa.Niestety jestem w delegacji i to na Śląsku.
Pozdrawiam<
Krzysztof.

Re: Cmentarze - prośba o odszukanie grobu

25 lis 2013, 01:21

ton napisał(a):Kolejny raz ponawiam prośbę o zrobienie zdjęć grobu księdza Jana Jankowskiego na cmentarzu w Kamieńcu Poznańskim oraz zdjęć grobów ks. ks. Zygmunta Skrzypskiego i Józefa Pałkowskiego na cmentarzu w Buczu a także grobu ks. Leona Stępniaka na cmentarzu w Wonieściu. Dziękuję- Antoni adres e-mail : inotna24@wp.pl

Antku,

czy ta prośba jest aktualna, czy już masz zrobione przez kogoś z Forumowiczów zdjęcia?
Odpowiedz