Tutaj prosimy umieszczać wszelkie prośby o lokalizację miejscowości, parafii, USC, prośby o odszukanie dokumentów w archiwach, znaczenie nazwisk itp.
Odpowiedz

Dokumenty dla spadkobierców/potomków - kontakt

19 paź 2014, 09:54

Dzień dobry,

Szanowni Państwo, piszę do osób zorientowanych i doświadczonych z nadzieją, że uzyskam pomoc :)
Od wielu lat jestem w posiadaniu listów, fotografii i dokumentów rodziny, która mieszka w Niemczech.
Nie spodziewałam się, że z tych pamiątek wydobędę na tyle informacji, że odnajdę potomków. Udało się, ale tylko pozornie, albowiem nie mogę się z nimi skontaktować (maile, telefony, wiadomości). I tu moja prośba o pomoc, sugestię, poradę...
Proszę powedzieć czy jest jakaś możliwość kontaktu przez MyHeritage lub w inny sposób?
Osoba, której mam dokumenty jest ujęta na MyHeritage na stronie administrowanej przez Bodo Hampel oraz na innej przez Stephan Teutschebein, a chodzi o Almę Schachschneider.
Wspomniane dokumenty mają dużą wartość sentymentalną, ale także można z nich ułożyć kawałek rodzinnej historii. Nie jestem spokrewniona, ale badzo zależy mi, żeby trafiły do właściwych osób.
Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje, a jeżeli uda mi się tą droga dotrzeć do owej rodziny, to jestem przekonana, że będzie więcej uszczęśliwionych osób :)

Pozdrawiam,
Hanna

Re: Dokumenty dla spadkobierców/potomków - kontakt

19 paź 2014, 10:39

witam,

prosze o kontakt na pw

henry
Odpowiedz