Wymiana doświadczeń pomiędzy genealogami, dyskusje ogólne na tematy genealogiczne i historyczne, dane dotyczące parafii, archiwów, ciekawych stron, itd
Odpowiedz

O cmentarzach na WTG

23 mar 2009, 18:31

O cmentarzach na WTG jest kila rozpoczetych tematów Pytanie do Aministratorów
celem usprawnienia i uporządkowania może połaczyć w tematy w jedną całość albo cmentarze katolickie, ewangielickie, lub inne cmentarze ( żydowskie ) i pytania poszukuję zdjęcia z cmentarza.
Jesli chodzi o pomoc to Ja przeniosę ( a z tamtego odpowiedniego forum skasuje ) swoje posty do jednego forum , ale co z innymi postami piszacych na tym WTG

Re: O cmentarzach na WTG

26 mar 2009, 00:21

Z grubsza posegregowałem posty w tematach dotyczących cmentarzy. Zdecydowałem się zostawić kilka wątków poświęconych różnym problemom. Tak będzie moim zdaniem najczytelniej.

Pozdrawiam
Piotrek

Re: O cmentarzach na WTG

26 mar 2009, 06:41

Tak myślę , to znaczy jakie zmiany forum proponujesz.

Re: O cmentarzach na WTG

26 mar 2009, 17:58

Nie rozumiem, o jakie zmiany chodzi?

Piotr

Re: O cmentarzach na WTG

26 mar 2009, 18:25

Z grubsza posegregowałem posty w tematach dotyczących cmentarzy. Zdecydowałem się zostawić kilka wątków poświęconych różnym problemom. Tak będzie moim zdaniem najczytelniej.


Zadałem pytanie, które miało porozrzucane na róznych forach posty scalić tak by następne posty były w jednym lub jak piszesz kilku wątkach.
Myśle, że o cmentarzach można pisać w dwóch, trzech wątkach.
Opisy, drugi potrzebne zdjęcie, a trzeci .... itp

Re: O cmentarzach na WTG

07 kwi 2009, 22:35

Po ostatnim sortowaniu postów, zostały następujące wątki dotyczące cmentarzy:
- Cmentarze - prośba o odszukanie grobu
- Cmentarze naszych przodków
- Cmentarze na Cytadeli
- Cmentarze zmarłych na cholerę w XIX w.
- Cmentarze - indeksy
- Cmentarz Ewangelicki w Miedzychodzie
- Cmentarz Św Marcina
- Likwidacja nieczynnych cmentarzy
- Zabytkowe cmentarze przy Rogatce w Kaliszu

W sumie dużo, ale zainteresowanie też jest tymi tematami spore. Nie można na siłę łączyć wątków w jeden duży, bo staną się one nieczytelne. Jeśli zrobi się takich tematów bardzo dużo, utworzy się odpowiednie podforum i wtedy będą tam wszystkie ładnie poukładane. Najważniejsze aby było przejrzyście.
Nie widzę tu za bardzo możliwości połączenia wymienionych wyżej wątków, ale jeśli Leszku masz jakieś konkretne propozycje, to chętnie wysłucham. Uwzględnij tylko proszę wszystkie utworzone dotychczas tematy.

Pozdrawiam
Piotrek

Re: O cmentarzach na WTG

08 kwi 2009, 12:43

Myślę ze inni członkowie wypowiedzą się na ten temat, coś podpowiedzą.
To może być początek scalania wielu rosypanych postów o tej samej lub bliskiej tematyce.
Myślę ze każdy na nowo ukształtowany wątek na forum powinien mieć przedmowę która informmuje ze sa następne fora o tematyce cmentarzy, info powino wyszczególniać na każdym z odpowiednich watkach
- Cmentarze - prośba o odszukanie grobu
- Cmentarze naszych przodków
- Cmentarze na Cytadeli
- Cmentarze zmarłych na cholerę w XIX w.
- Cmentarze - indeksy
- Cmentarz Ewangelicki w Miedzychodzie
- Cmentarz Św Marcina
- Likwidacja nieczynnych cmentarzy
- Zabytkowe cmentarze przy Rogatce w Kaliszu

Oczywiscie eliminując/pomniejszajac o ten wątek na którym jesteśmy aktualnie.
Ta informacja daje do przemyslenia gdzie zamieścić, i nie zakładac nowego powielającego się wątku
Takich rozsypanych tematów jest wiele, w ciągu tych 3 lat uzbieralo sie tematów, może w ramach wolnego czasu administratorów ( to duża praca) jeszcze bardziej usprawnimy forum.
Tak myślę na przykładzie cmentarzy. Mogę się mylić, ale bez piszę "bez kozery" i tak jesteśmy Najlepsi w funkcjonowaniu i odpowiedziach, a zwłaszcza ciekawych odpowiedzi na genealogicznych portalach.
Odpowiedz