Wymiana doświadczeń pomiędzy genealogami, dyskusje ogólne na tematy genealogiczne i historyczne, dane dotyczące parafii, archiwów, ciekawych stron, itd
Odpowiedz

Co z dopasowaniami na My Heritage ?

11 lip 2018, 17:20

Mam pytanie, czy na portalu My Heritage nie ma już dopasowań osób ( chodzi mi o te zielone kółeczka pojawiające się kiedyś przy nazwiskach :) Od jakiegoś czasu u mnie nie pojawiają sie w ogóle.Czy ma to związek z wprowadzeniem RODO? Czy nie mam tych dopasowań ponieważ mam konto bezpłatne.
Pozdrawiam serdecznie.
Maria

Re: Co z dopasowaniami na My Heritage ?

11 lip 2018, 17:27

maria203 napisał(a):Mam pytanie, czy na portalu My Heritage nie ma już dopasowań osób ( chodzi mi o te zielone kółeczka pojawiające się kiedyś przy nazwiskach :) Od jakiegoś czasu u mnie nie pojawiają sie w ogóle.Czy ma to związek z wprowadzeniem RODO? Czy nie mam tych dopasowań ponieważ mam konto bezpłatne.
Pozdrawiam serdecznie.
Maria


Niestety - ręcznie trzeba nanosić, ale dlaczego - nie wiem

Re: Co z dopasowaniami na My Heritage ?

11 lip 2018, 20:08

U mnie zielone kółeczka nadal są.

Re: Co z dopasowaniami na My Heritage ?

11 lip 2018, 20:57

Dzień dobry!
U mnie także są, ale nie pojawiają się nowe, mimo tego, że mam 100% pewność, że powinny się pojawić :) A u Ciebie jak jest?
Pozdrawiam
Maria .

Re: Co z dopasowaniami na My Heritage ?

12 lip 2018, 06:37

Witam,
Mam sporo kołeczek, trudno byłoby mi kontrolować, czy pojawiają się nowe :-)

Re: Co z dopasowaniami na My Heritage ?

14 lip 2018, 20:32

maria203 napisał(a):Mam pytanie, czy na portalu My Heritage nie ma już dopasowań osób ( chodzi mi o te zielone kółeczka pojawiające się kiedyś przy nazwiskach :) Od jakiegoś czasu u mnie nie pojawiają sie w ogóle.Czy ma to związek z wprowadzeniem RODO? Czy nie mam tych dopasowań ponieważ mam konto bezpłatne.
Pozdrawiam serdecznie.
Maria


Dopasowania pojawiają się nadal. Też mam konto darmowe a dopasowania pojawiają się. Może w Pani przypadku dodane osoby nie znalazły dopasowań. A nanosić trzeba ręcznie - taki urok darmowej wersji :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam

Re: Co z dopasowaniami na My Heritage ?

15 lip 2018, 06:28

Wybaczcie, ale nie rozumiem:
Ewa Alicja napisał(a):
maria203 napisał(a):Mam pytanie, czy na portalu My Heritage nie ma już dopasowań osób ( chodzi mi o te zielone kółeczka pojawiające się kiedyś przy nazwiskach :) Od jakiegoś czasu u mnie nie pojawiają sie w ogóle.Czy ma to związek z wprowadzeniem RODO? Czy nie mam tych dopasowań ponieważ mam konto bezpłatne.
Pozdrawiam serdecznie.
Maria

Niestety - ręcznie trzeba nanosić, ale dlaczego - nie wiem

co trzeba ręcznie nanosić?

Re: Co z dopasowaniami na My Heritage ?

04 sie 2018, 11:20

U mnie nastąpiło całkowite pomieszanie zdjęć przy osobach.... Pisałem o tym, ale bezskutecznie....

Re: Co z dopasowaniami na My Heritage ?

06 sty 2019, 19:39

Witam.
Może w złym miejscu piszę ale czy ktoś może mi poradzić w jaki sposób skontaktować się z admin.MH? Wciąż pojawia mi się komunikat "Twoje hasło wygasło". Wprawdzie projekt się otwiera po paru kliknięciach ignorujących żądanie hasła ale boję się,że któregoś dnia to nie zadziała i moje 4000 osób będzie niedostępne.

Pozdrawiam
Danka

Re: Co z dopasowaniami na My Heritage ?

06 sty 2019, 20:14

Danko,

Spróbuj zmienić hasło.
Parę miesięcy temu z MyHeritage zostały wykradzione dane użytkowników.
Po tym incydencie serwis wymuszał zmianę hasła - być może tego nie uczyniłaś ?

Re: Co z dopasowaniami na My Heritage ?

06 sty 2019, 20:31

Tomku!
Próbowałam. Wysłałam kilkakrotnie informację o moim adresie mailowym, tak jak sugerował komunikat w przypadku hasła zapomnianego. Odwrotnie ukazał się komunikat,że została wysłana do mnie instrukcja ustawienia nowego hasła. I cisza! Nic nie dotarło do mnie. Czy jest jakiś inny sposób zmiany hasła?

Danka

Re: Co z dopasowaniami na My Heritage ?

06 sty 2019, 22:47

Danko,
Może to banalne, ale czy nie trafiły te maile z instrukcjami do spamu? Sprawdzałaś w pocztowym folderze że spamami?
Pozdrawiam
Agnieszka

Re: Co z dopasowaniami na My Heritage ?

07 sty 2019, 08:45

Agnieszko!
Tak właśnie było! Wcześniej na to nie wpadłam więc się ucieszyłam. Ale na krótko :oops:
W odpowiedzi od MH był odnośnik "ustaw nowe hasło", który przekierował mnie na stronę logowania.
Po wpisaniu nowego hasła ukazał się komunikat "Twoje hasło i e-mail są nieprawidłowe.Spróbuj ponownie". No i jestem w punkcie wyjścia.
Ale bardzo dziękuję za zainteresowanie. :)

Danka

Re: Co z dopasowaniami na My Heritage ?

07 sty 2019, 09:32

Linki do zmiany hasła z maila są najczęściej ważne przez krótki czas (np. 1 godzina).
Spróbuj ponownie odzyskać hasło i od razu po otrzymaniu maila z MH spróbuj je zmienić korzystając z nowego linku.

Re: Co z dopasowaniami na My Heritage ?

07 sty 2019, 09:44

Bingo!!!
Bardzo dziękuję!

Danka

Re: Co z dopasowaniami na My Heritage ?

07 sty 2019, 10:20

maria203 napisał(a):Mam pytanie, czy na portalu My Heritage nie ma już dopasowań osób ( chodzi mi o te zielone kółeczka pojawiające się kiedyś przy nazwiskach :) Od jakiegoś czasu u mnie nie pojawiają sie w ogóle.Czy ma to związek z wprowadzeniem RODO? Czy nie mam tych dopasowań ponieważ mam konto bezpłatne.
Pozdrawiam serdecznie.
Maria



Masz rację potrzebna wersja płatna jak by co nieraz mogę pomóc zwłaszcza że przodkpwie mojej żony też powiazani sia z nazwiskiem Fligiel
Pozdrawiam
Odpowiedz