Wymiana doświadczeń pomiędzy genealogami, dyskusje ogólne na tematy genealogiczne i historyczne, dane dotyczące parafii, archiwów, ciekawych stron, itd
Odpowiedz

Kłopoty to moja specjalność.....

15 cze 2007, 16:42

od ponad dwóch godzin próbuję wejśc do "spisu mieszkańców Poznania 1930 roku" na WBC.
Jestem zalogowany, inne materialy otwierają się natychmiast, tutaj czekalem ponad 30 minut i nic sie nie otworzyło! :evil:

Czy ta publikacja " tak ma"? Robiłem dokladnie tak jak na ekranie - wszystko inne po "pokaz treść" błyskawicznie sie otwierało ale nie to, co powinno.
Pokazuje 191 przeglądających - może to ma wpływ?

Czy na WBC jest jakaś instrukcja otwierania?

15 cze 2007, 16:53

Witam,
Ja wczoraj tez mialam problemy ,zazwyczaj blyskawicznie wszystko sie otwiera,wczoraj -bardzo powoli,ale otworzylo sie!
Barbara

16 cze 2007, 14:57

Nie wiem z jakiej przegladarki korzystasz ale bywalo u mnie tak ze na FireFox nie chcialo dzialac, a na Internet Explorer tak. Poprobuj moze z roznymi przegladarkami.

Piotrek

16 cze 2007, 15:12

Niestety z WBC tak juz jest. Raz działa bez zarzuty , a innym razem "krew zalewa" i nic. Na transfuzje potem chodzę. :) :)
Pozdrawiam
Wojtek

16 cze 2007, 15:48

Miałem podobny problem, gdy w FireFoxie nieopatrznie włączyłem blokadę ciasteczek z tej strony.

16 cze 2007, 19:36

Używam IE.
Pocieszyliście mnie, że czasem jest to możliwe, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko próbować do skutku.

Właśnie o takie infromacje chodziło. Myślałem że może coś ze sprzętem, ale teraz juz wiem o co chodzi. Serdecznie dziękuje.

16 cze 2007, 22:22

Hej,

Słuchajcie, jeśli są jakieś problemy, to myślę, że najlepiej zgłaszać to do administratorów strony. Jeśli coś nie działa, to w zakładce "Kontakt" jest formularz kontaktowy, gdzie można napisać o problemach. Nie bójcie się, że ktoś Was wyśmieje, że Wasz problem jest trywialny czy coś takiego. Z własnego doświadczenia (programisty) wiem, że lepiej, jak twórcy oprogramowania dostaną kilka maili więcej, niż sytuacja kiedy wszyscy są niezadowoleni z produktu, ale każdy boi się cokolwiek powiedzieć, bo myśli, że problem jest u niego.

Ja nie miałem większych problemów przy korzystaniu z WBC, chociaż faktycznie kiedyś się czasem zdarzyło przy ściąganiu całej publikacji, że strona się "zawieszała". Przy ponownej próbie jednak działało, więc warto próbować.

Maciej

17 cze 2007, 07:43

Słusznie prawi Maciej. Chłopacy z WBC reagują natychmiast.
Odpowiedz