Wymiana doświadczeń pomiędzy genealogami, dyskusje ogólne na tematy genealogiczne i historyczne, dane dotyczące parafii, archiwów, ciekawych stron, itd
Odpowiedz

Tłumaczenie z rosyjskiego

27 lis 2007, 22:21

Witam,

dostałem właśnie odpowiedź z CAW dotyczącą mojego dziadka. Jest to kilkanaście stron po rosyjsku. Większość druki urzędowe, mało treści, ale kilka stron jest także pisanych ręcznie (stenogram przesłuchania przez NKWD). Chciałbym dać to do przetłumaczenia, jako że nie znam rosyjskiego (jestem już tym rocznikiem, który w podstawówce nie musiał się uczyć tego języka).

Czy ktoś zna tłumacza, bądź osobę władającą rosyjskim, która podjęłaby się tłumaczenia oczywiście za pieniądze - niekoniecznie musi to być tłumacz przysięgły - zależy mi na jak najniższych kosztach. Ma to być głównie dla mojej informacji.

Pozdrawiam

Maciej

27 lis 2007, 23:46

Maćku, prześlij mailem na mój adres. Chyba mam kogoś kto mogłby pomóc.
Masz to w formie dokumentów elektronicznych czy papierowych? Jeśli papierowych to chyba mój adrs domowy też znasz. W razie czego adres prześlę Ci poprzez PW.

28 lis 2007, 10:09

Darku, dzięki. Chyba kogoś już też znalazłem, ale jeśli nie wypali, to zeskanuję i prześlę.

Pozdrawiam

Maciej
Odpowiedz