Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Parafia Gościeszyn i inne i nazwiska tam występowały

28 maja 2009, 23:30

Parafia Gościeszyn i inne i nazwiska tam występowały
inne parafier to:
Strzyżewo Kościelne,Duszno, Kruchowo, Kołdrąb, Rogowo, Mogilno itp.
Jakie nazwiska mnie interesuja :
Gapa = Gapiński
Noska Noske i inne formy zapisu tego nazwiska
Kaptur
Adamczak
Wolniewicz
Wojciechowski/a
Mazurkiewicz
Przeglądam swoje wypisy z AAGniezno, uzupełniam i wpisuje do programu rozwijając boczne linie, i jak pisze są one w moim kręgu zainteresowań.
Są to osoby, które nie koniecznie są w moich głównych drzewach, ale kontakty tych rodzin z nazwiskami które wymieniłem, są wielokrotnie współistniejace i przeplatające się w tych rodzinach.
Są wielokrotne wypisywane na przestrzeni od końca XVII do 1900 lat.
Wymienione nazwiska są połączone bardzo często z takimi : Kabat Kabaciński Linette Linettej Linetty
Oczekuje na kontakty z osobami które intersowaly się z tymi nazwiskami z wyżej wymienionych parafiach.
Wiem, że na takie zapytanie z konkretnych parafii, po czasie jest odpowiedz, na którą liczę.
Sam ma b.dużo wypisów z archiwum, sam pytam i mogę coś dodać w tym temacie.
Ciekawym przykładem jest nazwisko Kaptur z wyżej wymienionych parafii.
Współprace rozumiem na wymianie informacji, a nie szukanie i sprawdzenie, niestety inna forma nie sprawdza w "życiu".
Wiem że osoba interesujaca się nazwiskiem Noska Noske miałem kontakt - kontakt urwał się.

Re: Parafia Gościeszyn i inne i nazwiska tam występowały

08 wrz 2009, 19:03

kabat napisał(a):Parafia Gościeszyn i inne i nazwiska tam występowały
inne parafier to:
Strzyżewo Kościelne,Duszno, Kruchowo, Kołdrąb, Rogowo, Mogilno itp.
Jakie nazwiska mnie interesuja :
Gapa = Gapiński
Noska Noske i inne formy zapisu tego nazwiska
Kaptur
Adamczak
Wolniewicz
Wojciechowski/a
Mazurkiewicz
Przeglądam swoje wypisy z AAGniezno, uzupełniam i wpisuje do programu rozwijając boczne linie, i jak pisze są one w moim kręgu zainteresowań.
Są to osoby, które nie koniecznie są w moich głównych drzewach, ale kontakty tych rodzin z nazwiskami które wymieniłem, są wielokrotnie współistniejace i przeplatające się w tych rodzinach.
Są wielokrotne wypisywane na przestrzeni od końca XVII do 1900 lat.
Wymienione nazwiska są połączone bardzo często z takimi : Kabat Kabaciński Linette Linettej Linetty
Oczekuje na kontakty z osobami które intersowaly się z tymi nazwiskami z wyżej wymienionych parafiach.
Wiem, że na takie zapytanie z konkretnych parafii, po czasie jest odpowiedz, na którą liczę.
Sam ma b.dużo wypisów z archiwum, sam pytam i mogę coś dodać w tym temacie.
Ciekawym przykładem jest nazwisko Kaptur z wyżej wymienionych parafii.
Współprace rozumiem na wymianie informacji, a nie szukanie i sprawdzenie, niestety inna forma nie sprawdza w "życiu".
Wiem że osoba interesujaca się nazwiskiem Noska Noske miałem kontakt - kontakt urwał się.

W Gościeszynie mieszkała rodzina o nazwisku Bolesław i Stanisława Janka - mieli dzieci Leokadię, Walerię, Irenę, Jadwigę, Henryka i Kazimierę.
Odpowiedz