Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

S(z)lachciak, Rogaccy - okolice Pleszewa

24 lip 2009, 16:36

Poszukuję informacji (jakichkolwiek) o Szlachciakach w różnych wariantach pisowni (najczęściej Slachciak) z wsi: Broniszewice i Polskie, powiat Pleszew oraz okolicznych miejscowości oraz o Rogackich ze Żbików (również powiat Pleszew) i okolic.
Z góry dziękuję :D

Re: S(z)lachciak, Rogaccy - okolice Pleszewa

21 lis 2009, 21:17

michasiek napisał(a):Poszukuję informacji (jakichkolwiek) o Szlachciakach w różnych wariantach pisowni (najczęściej Slachciak) z wsi: Broniszewice i Polskie, powiat Pleszew oraz okolicznych miejscowości oraz o Rogackich ze Żbików (również powiat Pleszew) i okolic.
Z góry dziękuję :D

ja znam r. Rogackich ale juz oni dawno nie żyją i są rodzicami Kazimiery z Rogackich Mikołajczakowiej pochwanej w Dusznikach. rodzona w 1911 r. zm, w latach 80'.

Re: S(z)lachciak, Rogaccy - okolice Pleszewa

27 lis 2009, 16:57

Znam Szlachciaków z Jarocina - do Pleszewa to żabi skok. Proszę zajrzeć do książki telefonicznej Jarocina.
Z pozdrowieniami
Paweł

Re: S(z)lachciak, Rogaccy - okolice Pleszewa

24 sty 2010, 19:42

jacek98764 napisał(a):
michasiek napisał(a):Poszukuję informacji (jakichkolwiek) o Szlachciakach w różnych wariantach pisowni (najczęściej Slachciak) z wsi: Broniszewice i Polskie, powiat Pleszew oraz okolicznych miejscowości oraz o Rogackich ze Żbików (również powiat Pleszew) i okolic.
Z góry dziękuję :D

ja znam r. Rogackich ale juz oni dawno nie żyją i są rodzicami Kazimiery z Rogackich Mikołajczakowiej pochwanej w Dusznikach. rodzona w 1911 r. zm, w latach 80'.

jeśli wiecie coś o rogackich pisać do mnie ponieważ ciekawi mnie moje nazwisko
Odpowiedz