Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Nikt jeszcze nie pytał o Pijanowskich

24 lis 2009, 08:34

Witam.
Jest to mój pierwszy występ w internecie. Jeszcze nigdy tego nie robiłem. Mam nadzieję, że wszystko zrobię jak należy.
Jeszcze nikt nie pytał o Pijanowskich?
Naimię mam Piotr, nazywam się Pijanowski i mieszka w Poznaniu.
Od dwóch lat odkopuję korzenie rodziny Pijanowskich wywodzącej się ze wsi Stępuchowo (parafia Kozielsko) - okolice Wągrowca. Robię to w chwilach wolnych, czyli z doskoku. W swoich poszukiwaniach sięgnąłem roku 1764. Chętnie podzielę się informacjami które udało mnie się uzyskać. Tylko nie wiem jak to zrobić? Chętnie też uzupełnię dane dotyczące tego drzewa o potężnych konarach.

Posiadam też informacje na temat rodzin: Kuczów, Marchewków i Szoferów wywodzących się ze wsi Róża - okolice Nowego Tomyśla

Re: Nikt jeszcze nie pytał o Pijanowskich

24 lis 2009, 09:28

Witaj Piotrze! A jako i ja ostatnio "z doskoku" tutaj bywam,to mogę jak sądzę zaliczyc Twój "debiut" za udany. Pytasz jak się tu "rozwinąc",by byc wsród swoich.Rozejrzyj na tematach w działach i tam możesz sie podpiąc,lub cos nowego od siebie zaproponowac. Np.w dziale "poszukuje",wzgl.w "ciekawe historie". Mysle,że jak pomieszkasz tutaj z tydzien,to się zoriętujesz co i jak tu się pracuje. I na koniec,- uzupełnij swoj panel z podaniem miejsca zamieszkania,oraz to że,regułą na WTG jest podpisywanie swoich postów. Pozdrawiam i powodzenia życzę. hentomal@senior

Re: Nikt jeszcze nie pytał o Pijanowskich

28 lis 2009, 12:08

grań-dziarz napisał(a):Witam.
Jest to mój pierwszy występ w internecie. Jeszcze nigdy tego nie robiłem. Mam nadzieję, że wszystko zrobię jak należy.
Jeszcze nikt nie pytał o Pijanowskich?
Naimię mam Piotr, nazywam się Pijanowski i mieszka w Poznaniu.
Od dwóch lat odkopuję korzenie rodziny Pijanowskich wywodzącej się ze wsi Stępuchowo (parafia Kozielsko) - okolice Wągrowca. Robię to w chwilach wolnych, czyli z doskoku. W swoich poszukiwaniach sięgnąłem roku 1764. Chętnie podzielę się informacjami które udało mnie się uzyskać. Tylko nie wiem jak to zrobić? Chętnie też uzupełnię dane dotyczące tego drzewa o potężnych konarach.

Posiadam też informacje na temat rodzin: Kuczów, Marchewków i Szoferów wywodzących się ze wsi Róża - okolice Nowego Tomyśla


Mam dane o rodzinie Kucz,Marchewka
Wojciech Marchewka i Magdalena Kałczanka z Rudnik(Kałek)
ślub 27.10.1844 Michorzewo
ich syn Mikołaj ur 4.12.1853 Tomyśl
ślub Mikołaja 24.10.1880 Wytomysl z Magdaleną Kucz z Róży
Jest to rodzina mojego męża
Odpowiedz