Poszukiwanie informacji o przodkach, ogłoszenia
Odpowiedz

Poszukuję grobu dziadka

19 sie 2023, 17:56

Szukam kontaktu do Pani Janiny Król (jankakrol), która mogłaby mi pomóc odszukać grób mojego dziadka. Z uzyskanych informacji mniemam, że jest to jedyna osoba, która ma wiedze na temat osób spoczywających na ul. Samotnej. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.

Re: Poszukuję grobu dziadka

20 sie 2023, 09:11

wyszukiwarka -wybierz po lewo Cmentarz Samotna
wpisz nazwisko
http://sip.geopoz.pl/sip/cmentarze/raport

pani Janka Król -kontakt (po zalogowaniu)
memberlist.php?mode=viewprofile&u=38

Re: Poszukuję grobu dziadka

20 sie 2023, 11:35

Dzięki

Re: Poszukuję grobu dziadka

20 sie 2023, 14:23

A jak się Dziadek nazywał . Jeśli Robiński to na Samotnej wg wyszukiwarki grobów Poznań takie nazwisko nie występuje, natomiast w wyszukiwarce grobów Geopoz, tak.
Pozdrawiam
Krysia
Ostatnio edytowano 21 sie 2023, 11:06 przez krysia, łącznie edytowano 1 raz

Re: Poszukuję grobu dziadka

20 sie 2023, 20:44

Pani Krysiu,
A skąd Pani wie, ze nie ma? Czy zna Pani wszystkich leżących a Samotnej?
Ja mam dokładną lokalizację grobu dziadka i nie znam powodu, aby ktoś kto sporządził ten rejestr się mylił. Jeśli tak nie jest, to proszę mnie wyprowadzić z błędu.
Pozdrawiam
Przemysław Robiński

Re: Poszukuję grobu dziadka

20 sie 2023, 22:46

Szanowny Panie,
W spisie, który sporządziła Pani Janina Król na podstawie ksiąg cmentarnych nazwisko figuruje. Życzę , aby udało się Panu ten grób odnaleźć . Niespełna dwa miesiące temu tez prowadziłam na tym cmentarzu poszukiwania . Znaleziono wszystkie poszukiwane groby ale trzeba to potwierdzić odkrywając kamienne tabliczki z numerem grobu. W przypadku jednej mogiły trzeba wyciąć krzaki .
Pozdrawiam
Krysia
Ostatnio edytowano 21 sie 2023, 11:09 przez krysia, łącznie edytowano 1 raz

Re: Poszukuję grobu dziadka

21 sie 2023, 00:31

W wbc w Kurjerze poznańskim jest nekrolog Pańskiego Dziadka zamieszczony przez Towarzystwo Powstańców i Wojaków im Fr. Ratajczaka

Pozdrawiam
Krysia
Ostatnio edytowano 21 sie 2023, 11:17 przez krysia, łącznie edytowano 1 raz

Re: Poszukuję grobu dziadka

21 sie 2023, 08:26

Dziękuję Pani za dobre słowo. Tak, Stanisłąw Robiński to mój dziadek, którego grobu poszukuję. Ze spisu, który znalazłem na stronie WTG pod numerem 6542,wynika, że leży na Samotnej pole 16, rząd 9 grób 27. teraz tylko muszę znaleźć to miejsce dlatego szukam kontaktu z panią Janiną Król.
Dziękuję i pozdrawiam
Przemysław
Odpowiedz