Wymiana doświadczeń pomiędzy genealogami, dyskusje ogólne na tematy genealogiczne i historyczne, dane dotyczące parafii, archiwów, ciekawych stron, itd
Odpowiedz

Co z dopasowaniami na My Heritage ?

11 lip 2018, 17:20

Mam pytanie, czy na portalu My Heritage nie ma już dopasowań osób ( chodzi mi o te zielone kółeczka pojawiające się kiedyś przy nazwiskach :) Od jakiegoś czasu u mnie nie pojawiają sie w ogóle.Czy ma to związek z wprowadzeniem RODO? Czy nie mam tych dopasowań ponieważ mam konto bezpłatne.
Pozdrawiam serdecznie.
Maria

Re: Co z dopasowaniami na My Heritage ?

11 lip 2018, 17:27

maria203 napisał(a):Mam pytanie, czy na portalu My Heritage nie ma już dopasowań osób ( chodzi mi o te zielone kółeczka pojawiające się kiedyś przy nazwiskach :) Od jakiegoś czasu u mnie nie pojawiają sie w ogóle.Czy ma to związek z wprowadzeniem RODO? Czy nie mam tych dopasowań ponieważ mam konto bezpłatne.
Pozdrawiam serdecznie.
Maria

Niestety - ręcznie trzeba nanosić, ale dlaczego - nie wiem

11 lip 2018, 20:08

U mnie zielone kółeczka nadal są.

11 lip 2018, 20:57

Dzień dobry!
U mnie także są, ale nie pojawiają się nowe, mimo tego, że mam 100% pewność, że powinny się pojawić :) A u Ciebie jak jest?
Pozdrawiam
Maria .

12 lip 2018, 06:37

Witam,
Mam sporo kołeczek, trudno byłoby mi kontrolować, czy pojawiają się nowe :-)

14 lip 2018, 20:32

maria203 napisał(a):Mam pytanie, czy na portalu My Heritage nie ma już dopasowań osób ( chodzi mi o te zielone kółeczka pojawiające się kiedyś przy nazwiskach :) Od jakiegoś czasu u mnie nie pojawiają sie w ogóle.Czy ma to związek z wprowadzeniem RODO? Czy nie mam tych dopasowań ponieważ mam konto bezpłatne.
Pozdrawiam serdecznie.
Maria

Dopasowania pojawiają się nadal. Też mam konto darmowe a dopasowania pojawiają się. Może w Pani przypadku dodane osoby nie znalazły dopasowań. A nanosić trzeba ręcznie - taki urok darmowej wersji :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam

15 lip 2018, 06:28

Wybaczcie, ale nie rozumiem:
Ewa Alicja napisał(a):
Pozdrawiam serdecznie.
Maria

Niestety - ręcznie trzeba nanosić, ale dlaczego - nie wiem

co trzeba ręcznie nanosić?

04 sie 2018, 11:20

U mnie nastąpiło całkowite pomieszanie zdjęć przy osobach.... Pisałem o tym, ale bezskutecznie....
Odpowiedz